Olgunlar Futbol Turnuvası 25nci Akşam Maçları

Bu haber 566 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  25nci Akşam Maçları

Kocaali Murat Duman EmlakAltınhan AVM (1)

Kocaali Murat Duman Emlak: 14-Altınhan AVM: 3

Hakem: Enis Olucak

Kocaali Murat Duman Emlak: Yasin Emecan, Erkal Koç, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Erkan Durgut, Volkan Zehir

Antrenör: Raşit Emecan

Altınhan AVM: İlyas Al, Bilal Akbulut, Tamer Topçu, Doğan Canbazoğlu, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Nail Dağhan, Fatih Demir

Antrenör: Nail Dağhan

Goller: Dk.2-4-18-21-23-26-28-40 Barış Turgut, Dk.27 Uğur Tarakçı, Dk.31-33-35-41-50 Yasin Emecan (Kocaali Murat Duman Emlak), Dk.5-46 Nail Dağhan, Dk.13 Tamer Topçu (Altınhan AVM)

Çapa EşarplarıMerkez Oto (1)

Çapa Eşarpları: 4-Merkez Oto: 4

Hakem: Gökhan Tezgel

Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Erol Özbahçeli, Ferdi Tüfekçi, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Özgür Ömez, Sezai Çapa, Şükrü Yavuz

Antrenör: Ayhan Sevinç

Merkez Oto: İsa Mercan, Ömer Çomaklı, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan, Eray Kırgöz, Tekin Yılmazkaya, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Gümüştaş

Antrenör: Şahin Celep

Goller: Dk.7-33-38 Mehmet Gümüştaş, Dk.8 Muzaffer Aydınlı (Merkez Oto), Dk.11-19 Hakan Öncü, Dk.14-49 Özgür Ömez (Çapa Eşarpları)

Sarı Kartlar: Dk.29 Cengiz Kuybulu, Dk.38 Adem Sobacı (Çapa Eşarpları), Dk.32 Osman Gümüştaş (Merkez Oto)

Akyazı Alaağaç Yumurta (2)Yılko Grafik Sakarya İz Reklam

Akyazı Alaağaç Yumurta: 5-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 10

Hakem: Hasan Işık

Akyazı Alaağaç Yumurta: Burhan Dertlioğlu, Bülent Dönmez, Yener Dönmez, Ali Dertli, İrfan Dinçer, Alim Gül, Soydan Kap, Ali Rıza Serdar, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Mustafa Aydın, Tugay Yıldırım, Emre Özdemir, Süleyman Gençoğlu

Antrenör: Yılmaz Dertli

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Erkan Çetin, Ahmet Demir, İsmail Acar, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Fuat Karadağ

Antrenör: Kerem Ergünoğlu

Goller: Dk.5-38-39-46 Nail Kurt, Dk.17-30 Naim Çınar, Dk.21-50 Yılmaz Demir, Dk.28 (K.Kalesine) Yener Dönmez, Dk.48 Özcan Sönmez (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam), Dk.8 İbrahim Bostan, Dk.16-37 Emre Özdemir, Dk.29 Tugay Yıldırım, Dk,45 Ali Rıza Serder (Akyazı Alaağaç Yumurta)

Altanlar Mobilya&SapaksporSuev İnşaat&Düzce Hacı  (1)

Altanlar Mobilya Sapakspor: 6-Suev&Düzce Hacı Alibey: 8        

Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil

Altanlar Mobilya Sapakspor: Nurettin Sınırcı, Necmettin Demiryol, Yavuz Öztürk, Vatan Erman, Resul Ceylan, Bülent Uyarım, Fatih Elipek, Salih Orta, Paşa Şahin, Necati Şahin

Antrenör: Sedat Kuçin

Suev&Düzce Hacı Alibey: Recep Kolomaç, Bahattin Kurt, Cengiz Yazıcı, Sedat Pınar, Selçuk Başak

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.2 Resul Ceylan, Dk.15-20-35 Paşa Şahin, Dk.22 (Pen.)-40 Vatan Erman (Altanlar Mobilya Sapakspor), Dk.11-23-27-41-46 Sedat Pınar, Dk.17-26 Cengiz Yazıcı, Dk.44 (Pen.) Selçuk Başak (Suev&Düzce Hacı Alibey)

Sarı Kart: Dk.44 Paşa Şahin (Altanlar Mobilya Sapakspor)

Turnuvanın Programı

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

15 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

16 Ağustos Salı

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

17 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.