Olgunlar Futbol Turnuvası 24ncü Akşam Maçları

Bu haber 693 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 24ncü Akşam Maçları

Gebze Master (1)FAMEC Raylı Sistemler (1)

Gebze Master: 6-FAMEC Raylı Sistemler: 2

Hakem: Mehmet Akıncık

Gebze Master: Muhammed Kartal, Mehmet Akdemir, Esat Rükün, Habip Aydın, Bülent Gürol, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy, Erol Çağlın

Antrenör: Yahya Çimen

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Selahattin Arslan, Faruk Sarman, Serdan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Özkan Kaval

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.6-38 Serkan Kunduz (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.12 Bülent Gürol, Dk.20-23-41 Murat Erensoy, Dk.42-50 Habip Aydın (Gebze Master)

Sarı Kartlar: Dk.26 Ahmet Öksüz, Dk.36 Selahattin Arslan (FAMEC Raylı Sistemler)

Akyazı Dostlar (1)Karasu Doğalgaz&Mermer (1)

Akyazı Dostlar: 7-Karasu Doğalgaz&Mermer: 2

Hakem: Burak Olcar

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

Karasu Doğalgaz&Mermer: Osman Atalar, Mehmet Genç, Ömer Kaya, Hüseyin Yiğit, Ali Küçük, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Mustafa Hıraç, Bülent Algül, Kazım Çakır

Antrenör: Uğur Toz

Goller: Dk.14-24-36 Sadullah Yılmaz, Dk.30 Mustafa Yavuz, Dk.32 Hüseyin Kalyoncu, Dk.35 Muammer Hikmet, Dk.45 Mustafa Sağlam (Akyazı Dostlar), Dk.47 Bülent Algül, Dk.49 Ömer Kaya (Karasu Doğalgaz&Mermer)

İz Reklam&İmparator Turizm (1)

Emre Demircioğlu İnşaat: 0-İz Reklam&İmparator Turizm: 3

Hakem: Arif Sucuoğlu

Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Mustafa Yılgenci, Furkan Köseoğlu, Özgür Yusufreisoğlu, Serkan Kamçı, Fatih faruşoğlu, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Hayrettin Kandaz

İz Reklam&İmparator Turizm: Veysel Beşik, Kerim Kılıçarslan, Kenan Topçu, Özcan Tanıl, Osman Gencer, Ali Uzuner, Gökhan Yıldız, Yasin Usta, Şadi Çolak, Ahmet Kara

Antrenör: Kürşad Kaan Habalı

Goller: Dk.14-47 Şadi Çolak, Dk.34 Ali Uzuner (İz Reklam&İmparator Turizm)

Sarı Kartlar: Dk.25 Ali Uzuner, Dk.26 Gökhan Yıldız, Dk.50 Kenan Topçu (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.33 Ayhan Kalyoncu (Emre Demircioğlu İnşaat)

Akın Koç Un Fabrikası (1)UMPA Gıda (2)

Akın Koç Un Fabrikaları:4 -UMPA Gıda: 2

Hakem: Gökhan Kahyacık

Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Sabri Kovancı, Tansu Okan, İsmail hakkı Buruş, Emin koç

Antrenör: Nusret Türkmen

UMPA Gıda: Engin Altay, Erdem Uğurkan, Yasin Yılmaz, Cemalettin Parlak, Nihat Emre Numan (K.Kart), Fatih Kambur, Engin Uğurkan, Ünal Dağhan, Ali Mumcu

Antrenör: Erkan Balcı

Goller: Dk.23-26-29 İsmail Hakkı Buruş, Dk.50+2 Emin Koç (Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.34 Cemalettin Parlak, Dk.49 Fatih Kambur (UMPA Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.13 Cemalettin Parlak, Dk.19 Engin Uğurkan, Dk.26 Erdem Uğurkan (UMPA Gıda), Dk.44 Hüseyin Akın (Akın Koç Un Fabrikaları)

Kırmızı Kart: Dk.26 (Direk) Nihat Emre Numan (Akın Koç Un Fabrikaları)

Turnuvanın Programı

10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

15 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

16 Ağustos Salı

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

17 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.