Olgunlar Futbol Turnuvası 23ncü Akşam Maçları

Bu haber 748 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 23ncü Akşam Maçları

Akyazı ANC Mobilya (1)Turyap&Aydınlı Ticaret (1)

Akyazı ANC Mobilya: 1-Turyap&Aydınlı Ticaret: 2

Hakem: Yunus Eren

Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Hasan Ali Yamak, Osman Bilgin, Recep Koşar, Fatih Sarman, Sinan Bakır, Engin Öztunga, İlyas Asan, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: Ozan Pirinç

Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Ömer Gündostu, Serhat Sütlü, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Hasan Tunçel

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.12 Ömer Gündostu, Dk.50 Fatih Sarı (Turyap&Aydınlı Ticaret), Dk.21 Engin Öztunga (Akyazı ANC Mobilya)

Sarı Kartlar: Dk.32 Fatih Kosovalı (Turyap&Aydınlı Ticaret), Dk.33 İlyas Asan (Akyazı ANC Mobilya)

Başak Traktör (1)Sevgi Polikliniği  (1)

Başak Traktör: 5-Sevgi Polikliniği: 8

Hakem: Ahmet Gürdal

Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Ali Sezer, Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Resul Gürsoy, Ertan Gençoğlu, Hakan Harmanlı, Sefer Dilber, Engin Mercan, Ayhan Beşcan

Antrenör: Fahri Kahveci

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Kasım Çoker, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Hakan Sezvan, Mesut Tetik, Murat Dorak

Antrenör: Asım Dorak

Goller: Dk.2-7-22-41 Tekin Işık, Dk.11 Kasım Çoker, Dk.16-36-38 Hakan Sezvan (Sevgi Polikliniği), Dk.18-37 Ayhan Beşcan, Dk.42 Mustafa Aldemir, Dk.44 Ali Sezer, Dk.45 Ertan Gençoğlu (Başak Traktör)

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon  (1)eskireci

Ertaş Harita Çağrı Dekorasyon: 8-Eski Reji: 3

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Ertaş Harita Çağrı Dekorasyon: Hasan Reis (K.Kart), Servet Duman, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Doğan Konuldor, Sinan Sarı, Mustafa Kolat, Abdullah İleli

Antrenör: Suat Onar

Eski Reji: Tayfun Sezer, Orhan Bulama, Gökhan Kayar, Tolga Güreş, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Özkan Cingöz, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Özkan Özdemir

Antrenör: Nuri Akkaş

Goller: Dk.5 Tolga Güreş, Dk.36-44 Murat Bulama (Eski Reji), Dk.6 Sinan Sarı, Dk.13-19-47-50 Haydar Koç, Dk.16 Mustafa Kolat, Dk.24 Metin Aydınlı, Dk.38 Servet Duman (Ertaş Harita Çağrı Dekorasyon)

Sarı Kartlar: Dk.23 Servet Duman, Dk.34 Sinan Sarı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.33 Özkan Özdemir, Dk.40 Recep Gürses (Eski Reji)

Kırmızı Kart: Dk.43 Hasan Reis (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

Lider Reno&Zenginler İnşaat (1)

Toy Aydınlatma: 10-Lider Reno&Zenginler İnşaat: 6

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Salih Yıldız, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Kara

Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Fatih Nogay, Serkan Şen, Özay Akgün, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, Mustafa Ay, Abdullah Akyol, İsmail Yazgan

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.2-18-36 Arif Sucuoğlu, Dk.19-22-25-46 Eyüp Berk, Dk.20 Salih Yıldız, Dk.30-35 Erdal Narin (Toy Aydınlatma), Dk.4 Ali Osman Gürsoy, Dk.23 Fatih Nogay, Dk.27-29-49 Serkan Şen, Dk.39 İsmail Yazgan (Lider Reno&Zenginler İnşaat)

Sarı Kart: Dk.42 Fehmi Demirci, Dk.50 Eyüp Berk (Toy Aydınlatma), Dk.47 Abdullah Akyol (Lider Reno&Zenginler İnşaat)

Turnuvanın Programı

9 Ağustos Salı

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)

10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

15 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

16 Ağustos Salı

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

17 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.