Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları

Bu haber 482 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları

Bosna Pırıldar Market

Gazi Metal Karasuspor

Gazi Metal Karasuspor: 3-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 3

Hakem: Abdülkadir Demirağ

Gazi Metal Karasuspor: Recep Eşkin, Beyler Gökçe, Salim Demir, Recep Erbaş, Köksal Ok, Yahya Celep, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Gani Erdoğan

Antrenör: Mustafa Püskül

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Birol Taşdemir, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Erdoğan Yavuz, Aydın Alkan, Murat Alan, Cevat Koç

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.20 (Pen.)-22 Şenol Kargün, Dk.24 Şaban Erbaş (Gazi Metal Karasuspor), Dk.21-34 Erdoğan Yavuz, Dk.25 Murat Alan (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı)

Sarı Kart: Dk.36 Şenol Kargün (Gazi Metal Karasuspor)

Akın Koç Un Fabrikası (1)Milli Eğıitim

Akın Koç Un Fabrikası: 9-Milli Eğitim: 6

Hakem: Suat Güz

Akın Koç Un Fabrikası: Özhan Pehlivan, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Sabri Kovancı, Tansu Okan, Ceyhun Güzel, İsmail hakkı Buruş, Emin Koç, Oğuz Ay

Antrenör: Nusret Türkmen

Milli Eğitim: İsa Aydınlı, Ali Tokgünaydın, Salim Yüksel, Meriç Akkaya, Murat Gürtürk, Koray Hoşbay, Adem Aslan, Serdar Pamuklar, Murat Kantarcı, Atilla Çolak

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.1-21 Kenan Güneş, Dk.4-9 Emin Koç, Dk.7-39 Sabri Kovancı, Dk.29-47 Oğuz Ay, Dk.46 İsmail Hakkı Buruş (Akın Koç Un Fabrikası). Dk.11-19 Murat Kantarcı, Dk.13-18-22 Serdar Pamuklar, Dk.42 Meriç Akkaya (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.43 Sabri Kovancı (Akın Koç Un Fabrikası)

UMPA Gıda (2)

UMPA Gıda: 12-Kocaali Murat Duman Emlak: 11

Hakem: Uğur Garan

UMPA Gıda: Erol Babaç, Erdem Uğurkan, Yasin Yılmaz, Cemalettin Parlak, Nihat Emre Numan, Fatih Kambur, Engin Uğurkan, Ali Mumcu

Antrenör: Uğur Garan

Kocaali Murat Duman Emlak: Erkal Koç, Uğur Tarakçı, Barış Durgut, Yasin Emecan, Erkan Durgut, Volkan Zehir

Antrenör: Gürkan Balcı

Goller: Dk.3-6-10-25-35 Cemalettin Parlak, Dk.7-32-41 Ali Mumcu, Dk.34-45 Nihat Emre Numan, Dk.37 Engin Uğurkan, Dk.40 Fatih Kambur (UMPA Gıda), Dk.5-48 Barış Durgut, Dk.15-27-28 (Pen.)-29-31-33-49 Uğur Tarakçı, Dk.24-36 Erkan Durgut (Kocaali Murat Duman Emlak)

Ada Çit Sistemleri (1)Kahve Dükkanı (1)

Ada Çit Sistemleri:4 -Kahve Dükkanı: 4

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Ada Çit Sistemleri: Akın Erkan, Erol Ekşi (K.Kart), Özgür Er, Mehmet Ateş, Aytaç Akın, Kerim Ekşi

Antrenör: İbrahim Koşutan

Kahve Dükkanı: Emre Gülter, Yasin Doğrucan, Nihat Muriç Baş, Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Metin Surmaz, Mithat Ismarlayıcı

Antrenör: Yok

Goller: Dk.14-44-45 Yunus Emre Şişman, Dk.50 Emre Akkuş (Kahve Dükkanı), Dk.18-27-33 Mehmet Ateş, Dk.37 Özgür Er (Ada Çit Sistemleri)

Sarı Kartlar: Dk.49 Yunus Emre Şişman, Dk.49 Emre Gülter, Dk.50 Mithat Ismarlayıcı (Kahve Dükkanı)

Kırmızı Kart: Dk.49 (Direk) Erol Ekşi, Dk.50 (Maç Bitimi-Direk) Abdurrahman İşgüven (Ada Çit Sistemleri)

Turnuvanın Programı

04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)

06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)

7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)

8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.