Olgunlar Futbol Turnuvası 19ncu Akşam Maçları

Bu haber 584 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  19ncu Akşam Maçları

Seyyidoğulları Kuruyemiş  (1)1837 Sapanca Mido Botanik

Seyyidoğulları Kuruyemiş: 1-Sapanca 1837: 2

Hakem: Mehmet Akıncık

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Şahin Çoker, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Erkan Reçber, Kazım Turgut, Özkan Tırağan

Antrenör: Ethem Kundo

Sapanca 1837: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Savaş Başar, Kadir Şen, Erhan Tanta, Kemal Cavnar, Cem Başar, Serkan Koçak, Yusuf Taylan

Antrenör: Buğra Cebeci

Goller: Dk.16 Adnan Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.22 Kadir Şen, Dk.27 Serkan Koçak (Sapanca 1837)

Sarı Kartlar: Dk.36 Kadir Şen (Sapanca 1837), Dk.43 Şahin Çoker (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Suev İnşaat&Düzce Hacı  (1)Süel Yapı&Beyaz Köşk (1)

Suev&Düzce Hacı Alibey; 3-Süel Yapı&Beyaz Köşk: 7

Hakem: Ferhat Alkan

Suev&Düzce Hacı Alibey: Recep Kolomaç, Çetin Dolapçıoğlu, Bahattin Kurt, İsmail Demirbaş, Erdoğan Özcan, Cengiz Yazıcı, Selçuk Başak

Antrenör: Ayhan Yeniay

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Özcan Karmil, Alişan Çiçek, Yalçın Dingenç, İsmail Gençoğlu, Cumhur Öcal, Davut Arslan, Ersoy Yıldırım, Özcan Sevinç, Vefa Çelebi, Muharrem Süel

Antrenör: Ramiz Şengül

Goller: Dk.18-26-39 Erdoğan Özcan (Suev&Düzce Hacı Alibey), Dk.19 Özcan Sevinç, Dk.20 Alişan Çiçek, Dk.37 Davut Arslan, Dk.43 Ersoy Yıldırım, Dk.44-49-50 Muharrem Süel (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

Kaynarca Ali Yoldaş KuruyemişDomin Spor Malzemeleri A.Ş.  (1)

Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: 0-Domin Spor Malzemeleri: 3 (Hükmen)

Hakem: Murat Taşçıkar

NOT: Saat 22.00’de başlaması gereken bu karşılaşma, Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Turnuva Tertip Komitemiz, müsabakayı Domin Spor Malzemeleri’nin 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil etmiştir.

Altanlar Mobilya&SapaksporErkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (2)

Altanlar Mobilya Sapakspor: 2-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 10

Hakem: Engin Bıçak

Altanlar Mobilya&Sapakspor: Nurettin Sınırcı, Necmettin Demiryol, Erol Kota, Yavuz Öztürk, Resul Ceylan, Bülent Uyarım, Fatih Elipek, Necati Şahin, Salih Orta

Antrenör: Sedat Kuçin

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: Erol Çiçek, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Nejat Ersin, Sedat Baran, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Erkan Sezgin

Antrenör: Vargün Duman

Goller: Dk.1-18-26-49 Kadir Demir, Dk.10 Nejat Ersin, Dk.17-33-46 (Pen.) Erkan Sezgin, Dk.39 Mustafa Çabuk, Dk.43 (Pen.) Sedat Baran (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu), Dk.23-48 Resul Ceylan (Altanlar Mobilya Sapakspor)

Turnuvanın Programı

03 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)

04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)

06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)

7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)

8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.