Olgunlar Futbol Turnuvası 17nci Akşam Maçları

Bu haber 473 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 17nci Akşam Maçları

Merkez Oto: 7-Bosna Er Yapı: 4

Hakem: Arif Sucuoğlu

Merkez Oto: Güngör İçer, Ömer Çomaklı, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan, Eray Kırgöz, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Mehmet Gümüştaş

Antrenör: Şahin Celep

Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Cem Korkmaz, Musa Avcı, Haluk Yılmaz (K.Kart), Serkan Gümüşel, Murat Bayram, Birol Yavuz

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.6-21-44-50 Mehmet Gümüştaş, Dk.8 Tekin Yılmazkaya, Dk.20-24 Ertugan Özkan (Merkez Oto), Dk.16-29 Murat Bayram, Dk.17 Cem Korkmaz, Dk.42 Birol Yavuz (Bosna Er Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.38 Birol Yavuz (Bosna Er Yapı), Dk.38 Mehmet Gümüştaş, Dk.45 Tekin Yılmazkaya (Merkez Oto)

Kırmızı Kart: Dk.49 Haluk Yılmaz (Bosna Er Yapı)

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 3-Karasu Doğalgaz&Mermer: 5

Hakem: Zeki Erdem Şen

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Erkan Çetin, Metin Bayram, Ahmet Demir, Ahmet Polat, İsmail Acar, Naim Çınar, Nail Kurt, Fuat Karadağ

Antrenör: Ahmet Öksüz

Karasu Doğalgaz&Mermer: Süleyman Yetim, Mehmet Genç, Ömer Kaya, Recep Çetin, Ali Küçük, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Bülent Algül, Kazım Çakır, Osman Atalar

Antrenör: Ünal Engin

Goller: Dk.6 İsmail Acar, Dk.38 Ahmet Demir, Dk.41 Nail Kurt (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam), Dk.12-43 Recep Çetin, Dk.13-24 Kazım Çakır (Karasu Doğalgaz&Mermer)

Sevgi Polikliniği: 1-Toy Aydınlatma: 4

Hakem: Semih Kahraman

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Kasım Çoker, Sezgin Cumhur, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Hakan Sezvan, Turgay Koçkar, Murat Dorak

Antrenör: Sami Aydın

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.20-32-40 Eyüp Berk, Dk.43 Yavuz Çangır (Toy Aydınlatma), Dk.44 Hakan Sezvan (Sevgi Polikliniği)

Akyazı Alaağaç Yumurta: 1-FAMEC Raylı Sistemler: 16

Hakem: Anıl Garan

Akyazı Alaağaç Yumurta: Bülent Dönmez, Yener Dönmez, Ali Dertli, Alim Gül, Soydan Kap, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Mustafa Aydın

Antrenör: Yılmaz Dertli

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Çetin Karabulut, Selahattin Arslan, Faruk Sarman, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Özkan Kaval, Erdem Baykan

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.2 Şükrü Kara, Dk.5-20 Faruk Sarman, Dk.8 Aydın Güzel, Dk.16-24 Soner Çalışkan, Dk.29 Selahattin Arslan, Dk.30-32-33-37-42-45-49-50 Hakan Ergünoğlu, Dk.47 Erdem Baykan (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.19 Yener Dönmez (Akyazı Alaağaç Yumurta)

Turnuva Programı

01 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Başak Traktör-Eski Reji (Gençler)

Saat 21.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Hendek Cadde Market-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 23.00 Doğukan Tekstil-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

02 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)

Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

03 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)

04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)

06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)

7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)

8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.