Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 16ncı Akşam Maçları
İz Reklam&İmparator Turizm: 17-Altınhan AVM: 3
Hakem: Uğur Muslu
İz Reklam&İmparator Turizm: Kerim Kılıçaslan, Kenan Topçu, Osman Gencer, Ali Uzuner, Gökhan Yıldız, Yasin Usta, Hakan Sanlı, Ahmet Kara
Antrenör: Şükrü Kara
Altınhan AVM: İlyas Al, Bilal Akbulut, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Nail Dağhan, Ender Öken, Fatih Demir
Antrenör: Ali Dereli
Goller: Dk.3-22-38 Hakan Sanlı, Dk.9-34-42-46-47 Ahmet Kara, Dk.10-19 Gökhan Yıldız, Dk.11-45 Yasin Usta, Dk.19-35-36-43 Ali Uzuner, Dk.26 (Pen.) Kerim Kılıçaslan (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.29-41 Nail Dağhan, Dk.44 Ender Öken (Altınhan AVM)
—
Turyap&Aydınlı Ticaret: 18-Uzman Kimya: 4
Hakem: Semih Kahraman
Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Ceyhun Erdem Azgı, Ömer Gündostu, Serhat Sütlü, Talip Toprak, Bora Marangoz, Hasan Tunçel, Yasin Çelik, Güven Avcı
Antrenör: Turan Varkan
Uzman Kimya: Orhan Arduç, Faruk Kavakçı, Erhan Cesur, Rasim Süha Sarı, Orhan Tok, Emrah Toylar, Fatih Kavakçı, Bedri Gel, Egemen Abuç
Antrenör: Fatih Yener
Goller: Dk.1 (15nci Saniye)-11 Bedri Gel, Dk.6 Emrah Toylar, Dk.17 Fatih Kavakçı (Uzman Kimya), Dk.5 (Pen.)-21-29-33-36-38-39-43-44-46-49 Yasin Çelik, Dk.13-14-16-17 Hasan Tunçel, Dk.25 Bora Marangoz, Dk.45 Güven Avcı, Dk.48 Serhat Sütlü (Turyap&Aydınlı Ticaret)
—
Akyazı ANC Mobilya: 6-Çapa Eşarpları: 0
Hakem: Tayfun Topuzayak
Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Hasan Ali Yamak, Osman Bilgin, Recep Koşar, Sinan Bakır, İlyas Asan, Ayhan Muşmuloğlu, Osman Salim Saruhan
Antrenör: Ozan Pirinç
Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Erol Özbahçeli, Ferdi Tüfekçi. Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Mustafa Zaimoğlu, Sezai Çapa, Şükrü Yavuz
Antrenör: Ayhan Sevinç
Goller: Dk.6 Osman Bilgin, Dk.9 Sinan Bakır, Dk.16-41-46 Hasan Ali Yamak, Dk.32 İlyas Asan (Akyazı ANC Mobilya)
Sarı Kartlar: Dk.19 Osman Salim Saruhan, Dk.42 Şener Dönmez, Dk.43 Hasan Ali Yamak (Akyazı ANC Mobilya)
—
Remax Hür: 13-Yıldız Yemek: 0
Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil
Remax Hür: İrfan Arkan, Muhsin Öztunç, Engin Özdemir, İbrahim Topçu, Hüseyin Toç, Ünal Dilek, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan, Mevlüt Akbaş
Antrenör: Murat Çiçek
Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep yılmaz, Turan Alaz, İsa Müslim, Sinan Kahraman, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Sebahattin Orhan
Antrenör: İsmail Ağaca
Goller: Dk.3-17-38-42 Recai Eker, Dk.5-33-45 Aydın Kurucu, Dk.16-22 Ünal Dilek, Dk.25 Orhan Uzel, Dk.31-39-46 Mehmet Ali Çalışkan (Remax Hür)
—
Turnuva Programı
31 Temmuz Pazar
Saat 20.00 Merkez Oto-Bosna Er Yapı (Gençler)
Saat 21.00 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Karasu Doğalgaz&Mermer (Gençler)
Saat 22.00 Sevgi Polikliniği-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 23.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
01 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Başak Traktör-Eski Reji (Gençler)
Saat 21.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Hendek Cadde Market-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)
Saat 23.00 Doğukan Tekstil-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)
02 Ağustos Salı
Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)
Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)
Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)
Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)
03 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)
Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)
Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)
Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)
04 Ağustos Perşembe
Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)
Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)
05 Ağustos Cuma
Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)
06 Ağustos Cumartesi
Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)
Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)
Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)
Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)
7 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)
Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)
Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)
8 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)
Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)
Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)