Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 14ncü Akşam Maçları
Sapanca 1837: 5-Kahve Dükkanı: 0
Hakem: Ahmet Alemdar
Sapanca 1837: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Savaş Başar, Kadir Şen, Erhan Tanta, Kemal Cavnar, Cem Başar, Serkan Koçak, Yusuf Taylan
Antrenör: Buğra Cebeci
Kahve Dükkanı: Emre Gülter, Mithat Ismarlayıcı, Yasin Doğrucan, Nihat Muriç Baş, Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Metin Surmaz
Antrenör: Yunus Emre Şişman
Goller: Dk.2-6 Yusuf Taylan, Dk.13 Savaş Başar, Dk.19-37 Kadir Şen (Sapanca 1837)
Sarı Kart: Dk.43 Mithat Ismarlayıcı (Kahve Dükkanı)
—
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 1-Doğukan Tekstil: 3
Hakem: Özgür Ömez
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Numan Gülsevin, Zeki Dönmez, Mehmet Özbilgin, Asım Dorak, İmdat Kum, Nejat Eroğlu, Ferdi Tapşın, Erol Tolga, Tamer Arancı, Yıldıray Saka, Şehmuz Aluş, Bülent Tuğcu
Antrenör: Emre Uludere
Doğukan Tekstil: Ayhan Kılıç, Sait Okur, Bülent Kasım, Çetin Çal, Adnan Öztürk, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Yaşar Altuntaş, Muammer Fidan
Antrenör: Yahya Berk
Goller: Dk.9-16 Recai Yan, Dk.50 Vedat Uysal (Doğukan Tekstil), Dk.19 Tamer Arancı (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)
Sarı Kart: Dk.44 Ali Abanoz (Doğukan Tekstil)
—
Lider Reno&Zenginler İnşaat: 3-Eski Reji: 2
Hakem: Özgür Ömez
Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Mustafa Kabukçu, Hakan Tosun, Fatih Nogay, Serkan Şen, Özay Akgün, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, İsmail Yazgan, Mustafa Ay
Antrenör: Abdullah Kestane
Eski Reji: Tayfun Sezer, Orhan Bulama, Gökhan Kayar, Tolga Güreş, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Özkan Cingöz, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Özkan Özdemir, Mustafa Suiçmez
Antrenör: Nuri Açıkgöz
Goller: Dk.19 Ali Osman Günay, Dk.31 Serkan Şen, Dk.39 Özay Akgün (Lider Reno&Zenginler İnşaat), Dk.25-50 Orhan Bulama (Eski Reji)
Sarı Kartlar: Dk.20 Gökhan Kayar (Eski Reji), Dk.24 Tibet Mentaş (Lider Reno&Zenginler İnşaat)
—
Başak Traktör: 3-Hendek Cadde Market: 2
Hakem: Muammed Ömür
Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Murat Tale, Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Ertan Gençoğlu, Hakan Harmanlı, Sefer Dilber, Engin Mercan, Ayhan Beşcan
Antrenör: Hüseyin Tataroğlu
Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz (K.Kart), Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Nusret Gakçı
Antrenör: Erdoğan Çakır
Goller: Dk.3 Murat Tale, Dk.24 Ayhan Beşcan, Dk.41 (Pen.) Mustafa Aldemir (Başak Traktör), Dk.36 Ahmet Kurt, Dk.39 Fatih Altınay (Hendek Cadde Market)
Sarı Kartlar: Dk.44 Murat Tale, Dk.45 Mustafa Aldemir (Başak Traktör), Dk.50+2 Serkan Karagöz (Hendek Cadde Market)
Kırmızı Kart: Dk.50+2 (Direk) Serkan Karagöz (Hendek Cadde Market)
—
Akyazıspor: 1 -Suev İnşaat: 8
Hakem: Muhammed Ömür
Akyazıspor: Mesut Özkan, Hasan İbaç, Nadir Orsavaş, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı (K.Kart), Yusuf Demirbaş, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Taşkın Orsavaş, Rahmi Aktürk, Murat Öz
Antrenör: Rahmi Aktürk
Suev İnşaat: Ünal Yüksel, Turgut Okan, Turan Taşkın, Musa Kahraman, Yusuf Gergin, Soner Büyükergun, Ayhan Yeniay, Şükrü Güneş, Aykut Okan, Cavit Salpat
Antrenör: Selçuk Başak
Goller: Dk.6 (Pen.)-25-30 Soner Büyükergun, Dk.21-45-47 Cavit Salpat, Dk.23 Musa Kahraman, Dk.28 Turan Taşkın (Suev İnşaat), Dk.49 Hasan Sabri Yılmaz (Akyazıspor)
Sarı Kartlar: Dk.14 Sadettin Dağlı (Akyazıspor), Dk.40 Turgut Okan (Suev İnşaat)
Kırmızı Kart: Dk.19 (2nci Sarıdan) Sadettin Dağlı (Akyazıspor)
—
Turnuva Programı
29 Temmuz Cuma
Saat 19.30 Milli Eğitim-UMPA Gıda (Gençler)
Saat 20.30 Ada Çit Sistemleri-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)
Saat 21.30 Umut Oto-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 22.30 Gebze Master-Akyazı Dostlar (Olgunlar)
Saat 23.30 Akın Koç Un Fabrikaları-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)
30 Temmuz Cumartesi
Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Altınhan AAVM (Gençler)
Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Uzman Kimya (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-Çapa Eşarpları (Gençler)
Saat 23.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)