Olgunlar Futbol Turnuvası 13ncü Akşam Maçları

Bu haber 599 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  13ncü Akşam Maçları

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 6-Suev&Düzce Hacı Alibey: 1

Hakem: Bahadır İleri

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Nuh Deveci, Doğan Yüksel, Murat Alan, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Birol Taşdemir, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Erdoğan Yavuz, Aydın Alkan

Antrenör: Suat Onar

Suev&Düzce Hacı Alibey: Kenan Köksal, Çetin Dolapçıoğlu, Ahmet Bedi, Bahattin Kurt, İsmail Demirbaş, Erdoğan Özcan, Cengiz Yazıcı, Metin Uzun, Sedat Pınar, Selçuk Başak

Antrenör: Adem Tandoğan

Goller: Dk.1 Derya Sökmenberk, Dk.5-22 Erdoğan Yavuz, Dk.29 Birol Taşdemir, Dk.42-43 Aydın Alkan (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı), Dk.49 Bahattin Kurt (Suev&Düzce Hacı Alibey)

Sarı Kartlar: Dk.40 Çetin Tunçat, Dk.45 Ali Alyüz (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı)

Kayarlar Grup: 3-Çiftçi Kardeşler: 3

Hakem: Bahadır İleri

Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Münir Uçar, Latif Yan, Fahri Kılıç**** Nevzat Özbay, Cemil Kocacık, Yavuz Güven Şahin, Necdet Atalay, Ali fuat Eren, Cengiz Gülez, Sebahattin Kıyak

Antrenör: Muammer Alataş

Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Murat Vatansever, Hüseyin Kolaylı, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Tuncay Gülay, Akif Arslan, Blerim Mula, Yener Ersoy

Antrenör: Adnan Durak

Goller: Dk.15 Tuncay Gülay, Dk.20 Seyit Tarım, Dk.28 Yener Ersoy (Çiftçi Kardeşler), Dk.23 Nevzat Özbay, Dk.48 Cengiz Gülez, Dk.49 Necdet Atalay (Kayarlar Grup)

Sarı Kartlar: Dk.50 Hüseyin Kolaylı, Dk.50+1 Yener Ersoy (Çiftçi Kardeşler)

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 6-Sevgi Polikliniği: 3

Hakem: Anıl Garan

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Hasan Reis, Servet Duman (K.Kart), Enis Tort, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Doğan Konuklar, Sinan Sarı, Mustafa Kolat

Antrenör: Suat Onar

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Kasım Çoker, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Hakan Sezvan, Turgay Koçkar, Murat Dorak

Antrenör: Yok

Goller: Dk.11-16 Turgay Koçkar, Dk.41 Murat Dorak (Sevgi Polikliniği), Dk.19-46-50+1 Haydar Koç, Dk.28 Mustafa Kolat, Dk.29-49 Sinan Sarı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

Sarı Kartlar: Dk.43 Servet Duman, Dk.45 Metin Aydınlı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.47 Tekin Işık (Sevgi Polikliniği)

Kırmızı Kart: Dk.45 (2nci Sarı) Servet Duman (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

Altanlar Mobilya Sapakspor: 0-Gazi Metal Karasuspor: 6

Hakem: Tayfun Güz

Altanlar Mobilya Sapakspor: Nurettin Sınırcı, Necmettin Demiryol, Yavuz Öztürk, Vatan Erman (K.Kart), Vedat Baş, Bülent Uyarım, Fatih Elipek, Necati Şahin, Salih Orta

Antrenör: Sedat Kuçin

Gazi Metal Karasuspor: Hakan Aydın, Beyler Gökçe, Salim Demir, Recep Erbaş, Köksal Ok, Yahya Celep, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Yıldıray Altın, İrfan Gökçe, Hüseyin Başer, Gani Erdoğan

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.7 Salim Demir, Dk.13-33 Yıldıray Altın, Dk.28 Şenol Kargün, Dk.30 Yahya Celep, Dk.47 Şaban Erbaş (Gazi Metal Karasuspor)

Sarı Kartlar: Dk.4 Vatan Erman (Altanlar Mobilya Sapakspor), Dk.34 Beyler Gökçe (Gazi Metal Karasuspor)

Kırmızı Kart: Dk.47 (2nci Sarıdan) Vatan Erman (Altanlar Mobilya Sapakspor)

Domin Spor Malzemeleri: 2-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 9

Hakem: Tayfun Güz

Domin Spor Malzemeleri: Önder Gökdemir, Hızır Demir, Hamza Gezmiş, Tamer Yüksel, Erman Ergin, Eser Balaban

Antrenör: Faruk Güdül

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Şahin Çoker, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Kazım Turgut, Serkan Doğan (K.Kart), Özkan Tırağan, Savaş Işık, Mikail Kaya, Erkan Reçber

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.6-25+2 Kazım Turgut, Dk.16 Özkan Tırağan, Dk.30-34 Adnan Işık, Dk.31 Erkan Reçber, Dk.42 Şahin Çoker, Dk.50 Kenan Adıgüzel, Dk.50+1 Fatih Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.32 Tamer Yüksel, Dk.49 Hızır Demir (Domin Spor Malzemeleri)

Sarı Kart: Dk.14 Erkan Reçber (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Kırmızı Kart: Dk.21 (Direk) Serkan Doğan (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Turnuva Programı

28 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Kahve Dükkanı-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Reji-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Başak Traktör-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 23.30 Akyazıspor-Suev İnşaat (Olgunlar)

29 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Milli Eğitim-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 20.30 Ada Çit Sistemleri-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)

Saat 21.30 Umut Oto-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Gebze Master-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 23.30 Akın Koç Un Fabrikaları-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

30 Temmuz Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Altınhan AAVM (Gençler)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 23.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.