Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 12nci Akşam Maçları
Akyazıspor: 0-Remax Hür: 9
Hakem: Erdi Öz
Akyazıspor: Sedat Kardeş, Cevdet Akbaş, Adnan Rençber, Ahmet Kahveci, Yılmaz Yavuz, Ömer Uluköylü, Dursun Kılıç, Nail Kahveci
Antrenör: Yok
Remax Hür: İrfan Arkan, Engin Özdemir, İbrahim Topçu, Hüseyin Toç, Ünal Dilek, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mevlüt Akbaş, Mehmet Ali Çalışkan
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.6 Mehmet Ali Çalışkan, Dk.11 Recai Eker, Dk.20-29 Ünal Dilek, Dk.42 Engin Özdemir, Dk.44-49 Hüseyin Toç, Dk.45 Aydın Günaydın, Dk.50 Aydın Kurucu (Remax Hür)
SAFAMDER: 1-Çapa Eşarpları: 7
Hakem: Erdi Öz
SAFAMDER: Bahattin Çakar, Ahmet Aydın, Ergün Özgür, Hakan Deniz, Bülent Kılıç, Kemal Demirci, Davut Yeşil, Engin İmamoğlu, Serdar Eliyok, Ekrem Aslan, Murat Balaban
Antrenör: Fahrettin Çakar
Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Erol Özbahçeli, Ferdi Tüfekçi, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Mustafa Zaimoğlu, Özgür Ömez, Sezai Çapa, Şükrü Yavuz
Antrenör: Ayhan Sevinç
Goller: Dk.1 Hakan Öncü, Dk.13-21-24 Özgür Ömez, Dk.19 Cengiz Kuybulu, Dk.41-43 Şükrü Yavuz (Çapa Eşarpları), Dk.27 Serdar Eliyok (SAFAMDER)
Akyazı Alaağaç Yumurta: 1-Gebze Master: 15
Hakem: Erdi Öz
Akyazı Alaağaç Yumurta: Burhan Dericioğlu, Bülent Dönmez, Yener Dönmez, Ali Dertli, İrfan Dinçer, Alim Gül, Soydan Kap, Ali Rıza Serdar, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Mustafa Aydın
Antrenör: Yılmaz Dertli
Gebze Master: Muharrem Cüce, Muhammed Kartal, Murat Akdeniz, Ali Dürgel, Mehmet Akdemir, Habib Aydın, Bülent Gürol, Bülent Yılmaz, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy, Erol Çağlın, Esat Rükün, Mert Pınar
Antrenör: Şevket Baş
Goller: Dk.1-11 Bülent Yılmaz, Dk.4 (K.Kalesine) İrfan Dinçer. Dk.5 Esat Rükün, Dk.17 Bülent Gürol, Dk.19-27-39-40-49 Habib Aydın, Dk.23-31-33-42-48 Murat Erensoy (Gebze Master), Dk.34 Soydan Kap (Akyazı Alaağaç Yumurta)
—
Süel Yapı&Beyaz Köşk: 2-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 2
Hakem: Mehmet Akıncık
Süel Yapı&Beyaz Köşk: Özcan Karmil, Alişan Çiçek, İsmail Gençoğlu, Cumhur Öcal, Davut Arslan, Ersoy Yıldırım, Hasan Öter, Muharrem Süel, Mustafa Çapoğlu
Antrenör: Ramiz Şengül
Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: Erol Çiçek, Atakan Gültekin, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Serkan Gidici, Nejat Ersin, Cumhur Genç, Sedat Baran, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan
Antrenör: Yasin Çelik
Goller: Dk.14 İrfan Şimşek, Dk.19 Cumhur Genç (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu), Dk.22 Davut Arslan, Dk.30 Muharrem Süel (Süel Yapı&Beyaz Köşk)
Sarı Kart: Dk.36 İsmail Gençoğlu (Süel Yapı&Beyaz Köşk)
—
Akyazı ANC Mobilya: 6-Merkez Oto: 0
Hakem: Mehmet Akıncık
Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Hasan Ali Yamak, Osman Bilgin, Recep Koşar, Fatih Sarman, Sinan Bakır, İlyas Asan, Ayhan Muşmuloğlu
Antrenör: Kerim Pirinç
Merkez Oto: Güngör İçer, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan, Eray Kırgöz, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Gümüştaş, Emrah Muslu, Ömer Çomaklı
Antrenör: Şahin Celep
Goller: Dk.2-15-48 Fatih Sarman, Dk.11 İlyas Asan, Dk.49-50 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı ANC Mobilya)
Sarı Kartlar: Dk.30 Osman Gümüştaş, Dk.33 İsa Mercan (Yedek Kulübesinde), Mehmet Gümüştaş (Merkez Oto), Dk.38 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı ANC Mobilya)
—
Turnuva Programı
27 Temmuz Çarşamba
Saat 19.30 Suev Düzce Hacı Alibey-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)
Saat 20.30 Kayarlar Grup-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)
Saat 22.30 Altanlar Mobilya Sapakspor-Karasuspor (Olgunlar)
Saat 23.30 Domin Spor Malzemeleri A.Ş.-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)
28 Temmuz Perşembe
Saat 19.30 Kahve Dükkanı-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)
Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.30 Eski Reji-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)
Saat 22.30 Başak Traktör-Hendek Cadde Market (Gençler)
Saat 23.30 Akyazıspor-Suev İnşaat (Olgunlar)