Olgunlar Futbol Turnuvası 10ncu Akşam Maçları

Bu haber 582 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  10ncu Akşam Maçları

Oto Aydeniz: 6-Detay Harita İnşaat: 6

Hakem: Mustafa Altuntaş (?)

Oto Aydeniz: Fatih Özaltun, Behçet Al, Süleyman Bektaş, Rıfat Demir, Cemal İdikut, Seyhan Dinç, Erdoğan Talay, Ferruh Karataş, Enver Deniz

Antrenör: Savaş Kılınç

Detay Harita İnşaat: Şamil Bilgin, Metin Söyler, Yakup Vergül, Mehmet Demir, Adil Yazıcı, Akan Mıhçı, Namık Kemal Yıldız, Berat Ferik, Bayram Çolak, Mustafa Şenol, Atilla Başyazıcı, Ali Kemal Balak

Antrenör: Aydın Özmert

Goller: Dk.4-7-13 (Pen.)-35 Bayram Çolak, Dk.20 Akan Mıhçı, Dk.31 Mustafa Şenol (Detay Harita İnşaat), Dk.6-11-39 Cemal İdikut, Dk.10-42-43 Ferruh Karataş (Oto Aydeniz)

Altınhan AVM: 4-Milli Eğitim: 14

Hakem: Mustafa Altuntaş (?)

Altınhan AVM: İlyas Al, Tamer Topçu, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Cüneyt Kaya, Nail Dağhan

Antrenör: Ali Dereli

Milli Eğitim: İsa Aydınlı, Koray Hoşbay, Fatih Tiflis, Yusuf Yıldırım, Murat Kantarcı, Serdar Pamuklar, Atilla Çolak.Meriç Akkaya

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.9-17-20-36 Meriç Akkaya, Dk.11-38-45-50 Murat Kantarcı, Dk.12-18-27-30-37 Serdar Pamuklar, Dk.47 Koray Hoşbay (Milli Eğitim), Dk.10-29 Hakan Korkmaz, Dk.19 Cüneyt Kaya, Dk.24 Ersin Kaya (Altınhan AVM)

Ada Çit Sistemleri: 0-Sapanca 1837 Mido Botanik: 2

Hakem: Tayfun Topuzayak

Ada Çit Sistemleri: Kerim Ekşi, Akın Erkan, Erol Ekşi, Uğur Erkan, Özgür Er, Abdurrahman İşgüven, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Süleyman Şahin, Aytaç İşgüven, Kerim Ekşi

Antrenör: Yahya Akyol

Sapanca 1837 Mido Botanik: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Savaş Başar, Fahri Arkan, Erhan Tanta, Kemal Cavnar, Cem Başar, Serkan Koçak, Yusuf Taylan

Antrenör: Buğra Cebeci

Goller: Dk.32-39 Yusuf Taylan (Sapanca 1837 Mido Botanik)

Sarı Kartlar: Dk.29 Erol Ekşi, Dk.41 Kerim Ekşi (Ada Çit Sistemleri), Dk.30 Efkan Akarlar (Sapanca 1837 Mido Botanik)

Akyazıspor: 7-Umut Oto: 3

Hakem: Zeki Erdem Şen

Akyazıspor: Mesut Özkan, Nadir Orsavaş, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Rahmi Aktürk, Mehmet Sarı, Taşkın Orsavaş, Hasan İbaç

Antrenör: Rahmi Aktürk

Umut Oto: Hikmet Tandoğan, Halil İşbakan, Edip Dokumacı, Bülent Keskin, İskender Keskin, Ali İhsan Tarım, Süleyman Demirci, Adem Tandoğan, Ömer Akdeniz, Adem Yıldırım, Halil İbrahim Kotan, İbrahim Ersin Bilgin

Antrenör: Aykut Kobaş

Goller: Dk.6-45 Adem Tandoğan, Dk.22 Halil İbrahim Kotan (Umut Oto), Dk.8-9-19-50 Hasan İbaç, Dk.12-47 Yusuf Demirbaş, Dk.30 Hasan Sabri Yılmaz (Akyazıspor)

Sarı Kart: Dk.48 Sadettin Dağlı (Akyazıspor)

Sevgi Polikliniği: 4-Hendek Cadde Market: 6

Hakem: Zeki Erdem Şen

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Engin Vatan, Nadir Kurt, Atilla Bilgin, Hakan Sezvan, Mesut Tetik, Selçuk Aral, Turgay Koçkar, Murat Dorak

Antrenör: Asım Dorak

Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Nusret Gakçı, Mesut İsen, Serkan Karagöz

Antrenör: Erdoğan Çakır

Goller: Dk.3-16 Engin Vatan, Dk.37 (Pen.) Atilla Bilgin, Dk.50 Nadir Kurt (Sevgi Polikliniği), Dk.5 Nusret Gakçı, Dk.6-20 Ahmet Kurt, Dk.9 Mesut İsen, Dk.14-35 Can Dağlıoğlu (Hendek Cadde Market)

Sarı Kart: Dk.48 Nusret Gakçı (Hendek Cadde Market)

Turnuva Programı

25 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Emre Demircioğlu İnşaat-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 20.30 Akın Koç Un Fabrikası-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 21.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-FAMEC Raylı Sistemler (Gençler)

Saat 22.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 23.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

26 Temmuz Salı

Saat 19.30 Remax Hür-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 SAFAMDER-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 21.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 22.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı ANC Mobilya-Merkez Oto (Gençler)

27 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Suev Düzce Hacı Alibey-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 20.30 Kayarlar Grup-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 22.30 Altanlar Mobilya Sapakspor-Karasuspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Domin Spor Malzemeleri A.Ş.-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

28 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Kahve Dükkanı-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Reji-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Başak Traktör-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 23.30 Akyazıspor-Suev İnşaat (Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.