Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas 21nci Akşam Maçları
Akyazıspor: 6-Oto Aydeniz: 8
Hakem: Erdi Öz
Akyazıspor: Mesut Özkan, Hasan İbaç, Özcan Bulut, Yusuf Demirbaş, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Rahmi Aktürk, Taşkın Orsavaş
Antrenör: Rahmi Aktürk
Oto Aydeniz: Fatih Özaltun, Süleyman Bektaş, Enver Deniz, İlker Doğan, Rıfat Demir, Hakan Muti, Seyhan Dinç, Erdoğan Talay
Antrenör: Hakan Aydeniz
Goller: Dk.3-42-49 Taşkın Orsavaş, Dk.24-32 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.27 Hasan İbaç (Akyazıspor), Dk.13-14-25 Erdoğan Talay, Dk.33 Seyhan Dinç, Dk.35-39 Rıfat Demir, Dk.44-50 Enver Deniz (Oto Aydeniz)
Yıldız Yemek: 3-Kayarlar Grup: 7
Hakem: Erdi Öz
Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep Yılmaz, Turan Alaz, İsa Müslim, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Orhan Muslu, Sebahattin Orhan
Antrenör: İsmail Ağca
Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Münir Uçar, Latif Yan, Fahri Kılıç, Seyfi Karaoğlu, Nevzat Özbay, Yavuz Güven Şahin, Necdet Atalay, Ali Fuat Eren, Cengiz Gülez, Sebahattin Kıyak
Antrenör: Salih Kozan
Goller: Dk.5 Seyfi Karaoğlu, Dk.8-32-36 Cengiz Gülez, Dk.16-23 Ali Fuat Eren, Dk.47 Sebahattin Kıyak (Kayarlar Grup), Dk.42 Orhan Muslu, Dk.44 Sebahattin Orhan, Dk.49 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)
Suev İnşaat: 1-Detay Harita İnşaat: 3
Hakem: Bahadır İleri
Suev İnşaat: Ünal Yüksel, Turgut Okan, Turan Taşkın, Musa Kahraman, Yusuf Gergin, Soner Büyükergun, Şükrü Güneş, Aykut Okan, Cavit Salpat
Antrenör: Turan Varkan
Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Metin Söyler, Yakup Vergül, Adil Yazıcı, Akan Mıhçı, Namık Kemal Yılmaz (K.Kart), Berat Ferik, Salih Baş, Bayram Çolak, Mustafa Şenol, Atilla Başyazıcı
Antrenör: Aydın Özmert
Goller: Dk.17 Mustafa Şenol, Dk.35 Berat Ferik, Dk.49 Salih Baş (Detay Harita İnşaat), Dk.41 Turan Taşkın (Suev İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.29 Yakup Vergül, Dk.33 Akan Mıhçı, Dk.34 Namık Kemal Yılmaz, Dk.38 Adil Yazıcı, Dk.40 Berat Ferik, Dk.44 Kerim Kibar (Detay Harita İnşaat), Dk.32 Turan Taşkın (Suev İnşaat)
Kırmızı Kart: Dk.49 (2nci Sarıdan) Namık Kemal Yılmaz (Detay Harita İnşaat)
Altınhan AVM: 1-Emre Demircioğlu İnşaat: 11
Hakem: Hasan Işık
Altınhan AVM: İlyas Al, Bilal Akbulut, Tamer Topçu, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Nail Dağhan, Ender Öken, Fatih Demir
Antrenör: Nail Dağhan
Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Mustafa Yılgenci, Furkan Köseoğlu, Hakim Karakaya, Serkan Kamçı, Fatih Faruşoğlu, Adil Tank, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Hayrettin Kandaz
Goller: Dk.3-7-22 Adil Tank, Dk.6 Serkan Kamçı, Dk.10-15-29 (Pen.)-30 Fatih Faruşoğlu, Dk.44-45 Furkan Köseoğlu, Dk.47 Hakim Karakaya (Emre Demircioğlu İnşaat), Dk.26 Nail Dağhan (Altınhan AVM)
—
Turnuvanın Programı
05 Ağustos Cuma
Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)
06 Ağustos Cumartesi
Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)
Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)
Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)
Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)
7 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)
Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)
Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)
8 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)
Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)
Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)
9 Ağustos Salı
Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)
Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)
10 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)
Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)
Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)
11 Ağustos Perşembe
Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)
Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)
Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)
12 Ağustos Cuma
Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)
Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)
Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)