Olgunlar Futbol Turnuvas 15nci Akşam Maçları

Bu haber 658 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  15nci Akşam Maçları

UMPA Gıda (2)Milli Eğıitim

Milli Eğitim: 4-UMPA Gıda: 6

Hakem: Uğur Garan

Milli Eğitim: İsa Aydınlı, Ali Tokgünaydın, Koray Hoşbay, Serdar Pamuklar, Murat Kantarcı, Atilla Çolak

Antrenör: İlhan Sütlü

UMPA Gıda: Ergin Altay, Erdem Uğurkan, Yasin Yılmaz, Cemalettin Parlak, Fatih Kambur, Engin Uğurkan, Ünal Dağhan, Ali Mumcu

Antrenör: Erol Alemdar

Goller: Dk.5 Engin Uğurkan, Dk.20-32 Fatih Kambur, Dk.25-36 Ali Mumcu, Dk.50 Cemalettin Parlak (UMPA Gıda), Dk.8-16 Ali Tokgünaydın, Dk.13-32 Serdar Pamuklar (Milli Eğitim)

Sarı Kartlar: Dk.17 Atilla Çolak (Milli Eğitim), Dk.39 Cemalettin Parlak (UMPA Gıda)

Ada Çit Sistemleri (1)Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş

Ada Çit Sistemleri: 8-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: 6

Hakem: Uğur Garan

Ada Çit Sistemleri: Akın Erkan, Erol Ekşi, Uğur Erkan, Özgür Er, Abdurrahman İşgüven, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Aytaç İşgüven, Kerim Ekşi

Antrenör: İbrahim Koşutan

Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: Yusuf Bozkurt (K.Kart), Tayfun Özbay, Emre Canol, Ahmet Altay, Fatih Şaşmaz, Muhammed Yoldaş, Nusret Türkmen

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.1-33 Emre Canol, Dk.12-18-19 Tayfun Özbay, Dk.15 Ahmet Altay (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş), Dk.3-37 Kerim Ekşi, Dk.9-16-34 Aytaç Akın, Dk.21 Selçuk Delikara, Dk.31 Özgür Er, Dk.50 Aytaç İşgüven (Ada Çit Sistemleri)

Sarı Kart: Dk.33 (Yusuf Bozkurt (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)

Kırmızı Kart: Dk.48 (2nci Sarıdan) Yusuf Bozkurt (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)

Umut Oto (1)Umut Oto (1) Oto Aydeniz

Umut Oto: 5-Oto Aydeniz: 3

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Umut Oto: Hikmet Tandoğan, Adem Tandoğan, Ali İhsan Tarım, Bülent Keskin, Halil İşbakan, Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, Ömer Akdeniz, Adem Yıldırım, İskender Keskin

Antrenör: Aykut Kobaş

Oto Aydeniz: Behçet Al, Fatih Özaltun, Süleyman Bektaş, İlker Doğan, Rıfat Demir, Cemal İdikut, Hakan Muti, Seyhan Dinç, Erdoğan Talay, Ferhat Karakaş

Antrenör: Hakan Aydeniz

Goller: Dk.2 (Pen.) İskender Keskin, Dk.13 Süleyman Demirci, Dk.26-33 Halil İşbakan, Dk.38 Adem Yıldırım (Umut Oto), Dk.11 Cemal İdikut, Dk.19-22 (Pen.) Seyhan Genç

Sarı Kartlar: Dk.36 Ali İhsan Tarım (Umut Oto), Dk.43 Seyhan Genç (Oto Aydeniz)

Gebze Master (1)Akyazı Dostlar (1)

Gebze Master: 4-Akyazı Dostlar: 6

Hakem: Gökhan Tezgel

Gebze Master: Muhammed Kartal, Muharrem Cüce, Ali Dürgel, Esat Rükün, Habip Aydın, Bülent Gürol, Mert Pınar, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy, Erol Çağlın

Antrenör: Şevket Baş

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Ayhan Özcan, Muammer Hikmet, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya

Antrenör: Cemil Cinoğlu

Goller: Dk.3 Habib Aydın, Dk.5 Esat Rükün, Dk.44-49 Murat Erensoy (Gebze Master), Dk.15-50+3 Şener Berk, Dk.20-43 Mustafa Yavuz, Dk.24 Mustafa Sağlam, Dk.38 Serkan Kopya (Akyazı Dostlar)

Sarı Kartlar: Dk.25 Sadullah Yılmaz, Dk.48 Muammer Hikmet (Akyazı Dostlar), Dk.50 Hasan Altuntaş (Gebze Master)

Akın Koç Un Fabrikası (1)

Akın Koç Un Fabrikaları: 2-Emre Demircioğlu İnşaat: 6

Hakem: Engin Bıçak

Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Tansu Okan, Ceyhun Güzel, Emin Koç, Oğuz Ay

Antrenör: Resul Ersöz

Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Mustafa Yılgenci, Furkan Köseoğlu, Özgür Yusufreisoğlu, Serkan Kamçı, Fatih Faruşoğlu, Adil Tank, Ayhan Kalyoncu, Hakim Karakaya, Kemal Yazıcı

Antrenör: Hayrettin Kandaz

Goller: Dk.9-45 Ceyhun Güzel (Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.16-35 Serkan Kamçı, Dk.26 Mustafa Yılgenci, Dk.29-34 Fatih Faruşoğlu, Dk.43 Hakim Karakaya (Emre Demircioğlu İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.24 Tansu Okan (Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.49 Hakim Karakaya (Emre Demircioğlu İnşaat)

Turnuva Programı

30 Temmuz Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 23.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

31 Temmuz Pazar

Saat 20.00 Merkez Oto-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Karasu Doğalgaz&Mermer (Gençler)

Saat 22.00 Sevgi Polikliniği-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

01 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Başak Traktör-Eski Reji (Gençler)

Saat 21.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Hendek Cadde Market-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 23.00 Doğukan Tekstil-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

02 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)

Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.