Olgunlar Futbol Turnuvas 11nci Akşam Maçları

Bu haber 669 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas 11nci Akşam Maçları

Kocaali Murat Duman Emlak: 2-Emre Demircioğlu İnşaat: 6

Hakem: Gökhan Tezgel

Kocaali Murat Duman Emlak: Özgür Tarım, İlyas Bayraktar, Erkal Koç, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Yasin Emecan

Antrenör: Ahmet Tarım

Emre Demircioğlu İnşaat: Turgay Yitiz, Mustafa Yılgenci, Furkan Köseoğlu, Hakim Karakaya, Özgür Yusufreisoğlu, Serkan Kamçı, Fatih Faruşoğlu, Hasan Kan (K.Kart), Kemal Yazıcı, Adil Tank, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Hayrettin Kandaz

Goller: Dk.2-25-47 Fatih Faruşoğlu, Dk.26 Adil Tank, Dk.46 Hakim Karakaya, Dk.48 Serkan Kamçı (Emre Demircioğlu İnşaat), Dk.21 Barış Turgut, Dk.44 Erkal Koç (Kocaali Murat Duman Emlak

Sarı Kartlar: Dk.8 Yasin Emecan, Dk.34 Erkal Koç (Kocaali Murat Duman Emlak), Dk.43 Fatih Faruşoğlu (Emre Demircioğlu İnşaat)

Kırmızı Kart: Dk.38 Hasan Kan (Emre Demircioğlu İnşaat)

Akın Koç Un Fabrikası: 4-İz Reklam&İmparator Turizm: 9

Hakem: Hüseyin Kaçar

Akın Koç Un Fabrikası: Özhan Pehlivan, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Ramazan Daş, Tansu Okan, Mücahit Ak, Ceyhun Güzel, İsmail Hakkı Buruş, Emin Koç, Alparslan Gürbüz

Antrenör: Nusret Türkmen

İz Reklam&İmparator Turizm: Kerim Kılıçaslan, Kenan Topçu, Özcan Tanıl, Osman Gencer, Ali Uzuner, Gökhan Yıldız, Hakan Sanlı, Şadi Çolak, Ahmet Kara

Antrenör: Şükrü Kara

Goller: Dk.13 (K.Kalesine) Hüseyin Akın, Dk.15 Ali Uzuner, Dk.26-44 Hakan Sanlı, Dk.30-37 Gökhan Yıldız, Dk.38 Osman Gencer, Dk.40-47 Ahmet Kara (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.28 Kenan Güneş, Dk.32 Mücahit Ak, Dk.46 (Pen.) Emin Koç, Dk.49 Ramazan Daş (Akın Koç Un Fabrikası)

Sarı Kart: Dk.10 Özcan Tanıl (İz Reklam&İmparator Turizm)

FAMEC Raylı Sistemler (1) Karasu Doğalgaz&Mermer (1)

Karasu Doğalgaz&Mermer: 1-FAMEC Raylı Sistemler: 1

Hakem: Levent Gümüşdere

Karasu Doğalgaz&Mermer: Süleyman Yetim, Ömer Kaya, Ali Küçük, Serkan Dokuz, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Bülent Algül, Hakan Keleş, Kazım Çakır, Osman Atalar

Antrenör: Uğur Toz

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Selahattin Arslan, Erdem Baykan, Faruk Sarman, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.26 Şükrü Kara (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.50 Şerafettin Beyaz (Karasu Doğalgaz&Mermer)

Sarı Kartlar: Dk.36 Selahattin Arslan, Dk.42 Soner Çalışkan, Dk.43 43 İdris Kaymak (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.46 Ergün Demir (Karasu Doğalgaz&Mermer)

Turyap&Aydınlı Ticaret (1) Bosna Er Yapı (1)

Bosna Er Yapı: 2-Turyap&Aydınlı Ticaret: 11

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Cem Korkmaz, Abdurrahman Çağaltay, Musa Avcı, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Murat Bayram, Birol Yavuz

Antrenör: Suat Onar

Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Cengiz Reis, Ceyhun Erdem Azgı, Ömer Gündostu, Serhat Sütlü, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Hasan Tunçel, Yasin Çelik, Güven Avcı

Antrenör: Yok

Goller: Dk.3 Cengiz Reis, Dk.7-14 Hasan Tunçel, Dk.24-37 Bora Marangoz, Dk.31-36-38-39-40-45 Yasin Çelik (Turyap&Aydınlı Ticaret). Dk.43 Birol Yavuz, Dk.48 Cem Korkmaz (Bosna Er Yapı)

Sarı Kart: Dk.47 Birol Yavuz (Bosna Er Yapı)

Akyazı Dostlar: 7-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 4

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Metin Bayram, Ahmet Demir, İsmail Acar, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Fuat Karadağ, Erkan Çetin, İlhan Gülşen

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.5 Mustafa Yavuz, Dk.18 (K.Kalesine) Fuat Karadağ, Dk.35-36-45 Mustafa Sağlam, Dk.43 Mustafa Yavuz, Dk.49 Sadullah Yılmaz (Akyazı Dostlar), Dk.6 Erkan Çetin, Dk.14 İsmail Acar, Dk.16-21 Nail Kurt (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam)

Sarı Kart: Dk.3 Muammer Hikmet (Akyazı Dostlar)

Turnuva Programı

26 Temmuz Salı

Saat 19.30 Remax Hür-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 SAFAMDER-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 21.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 22.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı ANC Mobilya-Merkez Oto (Gençler)

27 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Suev Düzce Hacı Alibey-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 20.30 Kayarlar Grup-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 22.30 Altanlar Mobilya Sapakspor-Karasuspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Domin Spor Malzemeleri A.Ş.-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

28 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Kahve Dükkanı-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Reji-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Başak Traktör-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 23.30 Akyazıspor-Suev İnşaat (Olgunlar)

 

olunlar (15) IMG_1645 olunlar (1) olunlar (3) olunlar (5) olunlar (9) olunlar (10) olunlar (11) olunlar (12)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.