Olgunlar Futbol Turnuva 9ncu Akşam Maçları

Bu haber 536 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuva   9ncu Akşam Maçları

Seyyidoğulları Kuruyemiş: 11-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: 4

Hakem: Hakan Adlı

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Şahin Çoker, Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Erkan Reçber, Kazım Turgut, Serkan Doğan, Özkan Tırağan, Savaş Işık

Antrenör: Ethem Kundo

Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: Yusuf Bozkurt, Hüseyin Arslan, Nuri Çolak, Emre Canol, Ahmet Altay, Fatih Şaşmaz, Muammer Yoldaş, Metin Güntepe

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.3-5 (Pen.)-18-32-33 Kazım Turgut, Dk.16 Serkan Doğan, Dk.22-40-45 Erkan Reçber, Dk.38 Savaş Işık, Dk.41 Özkan Tırağan (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.7-37 Metin Güntepe, Dk.9-17 Emre Canol (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)

Sarı Kartlar: Dk.11 Fatih Şaşmaz, Dk.32 Yusuf Bozkurt (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)

Kahve Dükkanı: 4-Domin Spor Malzemeleri: 6

Hakem: Hakan Adlı (?)

Kahve Dükkanı: Cihan Şeybak, Mithat Ismarlayıcı, Yasin Doğrucan, Volkan Bakan (K.Kart), Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Metin Surmaz

Antrenör: Akın Sayıl

Domin Spor Malzemeleri: Önder Gökdemir, Hızır Demir, Ömer Ateş, Hamza Gezmiş, Mehmet İnce, Tamer Yüksel, Serdar Uysal, Eser Balaban

Antrenör: Faruk Güdül

Goller: Dk.3-50 Serdar Uysal, Dk.26-32-36 Ömer Ateş, Dk.35 Hamza Gezmiş (Domin Spor Malzemeleri), Dk.29 Volkan Bakan, Dk.38 (Pen.) Emre Akkuş, Dk.42-49 Yunus Emre Şişman (Kahve Dükkanı

Sarı Kartlar: Dk.20 Yasin Doğrucan, Dk.48 Yunus Emre Şişman (Kahve Dükkanı), Dk.42 Eser Balaban (Domin Spor Malzemeleri)

Kırmızı Kart: Dk.49 Volkan Bakan (Kahve Dükkanı)

Suev&Düzce Hacı Alibey: 4-Gaze Metal Karasuspor: 13

Hakem: Murat Taşçıkar

Suev&Düzce Hacı Alibey: Kenan Köksal, Çetin Dolapçıoğlu, Bahattin Kurt, İsmail demirbaş, Erdoğan Özcan, Varol Keleş, Cengiz Yazıcı, Recep Kolomaç

Antrenör: Adem Tandoğan

Gazi Metal Karasuspor: Recep Eşkin, Hakan Aydın, Beyler Gökçe, Salim Demir, Recep Erbaş, Köksal Ok, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Yıldıray Altın, İrfan Gökçe, Hüseyin Başer, Gani Erdoğan

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.2-6-10-15-18-28-29-35-41-50 Şenol Kargün, Dk.17 Salim Demir, Dk.42 Beyler Gökçe, Dk.48 Hüseyin Başer (Gazi Metal Karasuspor), Dk.27-40 Bahattin Kurt, Dk.42 Cengiz Yazıcı, Dk.49 Erdoğan Özcan (Suev&Düzce Hacı Alibey)

Remax Hür: 3-Doğukan Tekstil: 1

Hakem: Ferhat Alkan

Remax Hür: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Hüseyin Taç, Vahit Akbaş, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan

Antrenör: Murat Çiçek

Doğukan Tekstil: Ayhan Kılıç, Sait Okur, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Çetin Çal, Adnan Öztürk, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Muammer Fidan

Antrenör: Sait Okur

Goller: Dk.9 Aydın Kurucu, Dk.21 Aydın Günaydın, Dk.30 Recai Eker (Remax Hür), Dk.12 Bülent Kasım (Doğukan Tekstil)

Sarı Kartlar: Dk.21 Vedat Uysal, Dk.32 Ali Abanoz (Doğukan Tekstil)

Eski Reji: 3-Toy Aydınlatma: 7

Hakem: Ferhat Alkan

Eski Reji: Tayfun Sezer, Recep Gürses, Orhan Bulama, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Özkan Özdemir, Mustafa Suiçmez, Özkan Cingöz, Tarık Kurnazca, Tolga Güreş, Gökhan Kayar

Antrenör: Nuri Akkaş

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Eyüp Berk, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Hasan Öztürk, Ömer Akdağ, Fehmi Demirci, Salih Yıldız, Seçkin Toy

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.19-23-35-37-49 Arif Sucuoğlu, Dk.42 Seçkin Toy, Dk.47 Eyüp Berk (Toy Aydınlatma), Dk.20 Orhan Bulama, Dk.49 Tayfun Sezer, Dk.25 Recep Gürses (Eski Reji)

Sarı Kartlar: Dk.11 Ömer Akdağ (Toy Aydınlatma), Dk.25 Recep Gürses (Eski Reji)

Turnuva Programı

24 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Oto Aydeniz-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Ada Çit (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.30 Hendek Cadde Market-Sevgi Polikliniği (Gençler)

25 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Emre Demircioğlu İnşaat-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 20.30 Akın Koç Un Fabrikası-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 21.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-FAMEC Raylı Sistemler (Gençler)

Saat 22.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 23.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

26 Temmuz Salı

Saat 19.30 Remax Hür-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 SAFAMDER-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 21.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 22.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı ANC Mobilya-Merkez Oto (Gençler)

27 Temmuz Çarşamba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.