SON DAKİKA

Öğretmenler Voleybol turnuvası bitti

Bu haber 22 Kasım 2015 - 22:59 'de eklendi ve Bu haber 1.577 kez okundu. kez görüntülendi.

Öğretmenler Voleybol turnuvası bitti

24 Kasım Öğretmenler günü Voleybol turnuvası Nuri Bayar Öğretmenlerinin şampiyonluğu ile sonuçlandı. Turnuvada Yücel Ballık Orta okulu öğretmenleri ikinci olurken, Sakarya İMKB mesleki ve teknik Anadolu lisesi üçüncü, Pamukova  Mesleki ve teknik Anadolu lisesi dördüncü oldu.

 Şampiyon olan ve diğer dereceleri elde eden takımlara madalya ve kupaları  Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, Erenler İlçe milli eğitim müdürü Koray Oktay Özten, İl Milli eğitim şube müdürü  Ahmet Altın, Yücel Ballık orta okulu müdürü Vecihi Akbaba tarafından verildi.

Törenin tamamlanması ardından şampiyon Nuri Bayar öğretmenleri bir tepsi baklava’yı tüm takım öğretmenleri ile diğer davetlilere ikram ettiler.  (SB)

baklava IMG_4081 IMG_4097 IMG_4102 IMG_4110 Nuri Bayar Öğretmenlerinin şampiyonluğu (2) Pamukova Mesleki ve teknik Anadolu lisesi dördüncü oldu (1) Pamukova Mesleki ve teknik Anadolu lisesi dördüncü oldu (3) Sakarya İMKB mesleki ve teknik Anadolu lisesi üçüncü (2) Yücel Ballık Orta okulu öğretmenleri ikinci (2) Yücel Ballık Orta okulu öğretmenleri ikinci (5)toplu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.