SON DAKİKA

ÖĞRENCİLER, ÖĞRETMENLERİNİ DİZE GETİRDİ:4-3

Bu haber 16 Mayıs 2015 - 13:10 'de eklendi ve Bu haber 1.899 kez okundu. kez görüntülendi.

1 Öğretmen ve öğrenciler bir arada

ÖĞRENCİLER, ÖĞRETMENLERİNİ DİZE GETİRDİ:4-3

Stat: Karasu Şehir

Hakem:Kurtuluş Döner?

Öğretmenler: Kedi Recep, Hamdi Güzey, Mehmet Zafran, Güray Aksoy, Mesut İskender,Alper Örnek, M.Mert Marangoz(kaçak öğretmen), Ergün Demir,Cafer Erdoğan, Ersel Aydın,Remzi Güneş, Fehmi Başaran, Mustafa Semiz, Ali Memiş(yedek kaleci)

Antrenör:Haldun Aslan

DSC_0020

Öğrenciler: Musa Güz,Emirhan Şirin, Burak Yavuzyiğit,Eray Sarı, Tuğrulhan  Karakaş, Emirhan Ekşi, Murat Kanmaz, Yavuzhan Çet, Tuğrul Karabulut, Furkan Eren, Oğuzhan Ay,Muhammet Ali Serhoş

Antrenör:Haldun Aslan

Öğretmenler Takımı Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam ile birlikte

Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi’nin gençlik haftası kapsamında gerçekleştirdiği ve geleneksel hale getirmek istediği öğretmen-öğrenci futbol karşılaşması Cuma günü gerçekleştirildi.

Okul öğrencilerinin tribünlerde yer aldığı karşılaşmayı Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam da takip etti. Oldukça renkli ve eğlenceli dakikalara sahne olan karşılaşma otuzar dakikalık iki devre halinde oynandı. İlk yarıda kilo ve yaş bakımından öğrencilerinin iki katı durumda olan öğretmenler başa baş mücadele etmeyi bildi.  Bunda eski amatör futbolcu Ergün Demir ‘in ile  Karasuspor’un başarılı orta saha oyuncusu olan ve Cafer Erdoğan’ın kaçak oynattığı kayınbiraderi Mert Marangoz’un payı büyüktü.

Ancak ikinci yarıda öğretmenler takımı düşüşe geçti ve karşılaşmayı tek sayılık farkla öğrenciler takımı kazanarak tüm öğretim yılının intikamını aldılar(!)

Edebiyat öğretmeni Cafer Erdoğan'ın yaptığı tek iyi hareket kayınbiraderi Karasusporlu Mert Marangoz ile resim çektirmek oldu!!!

Eğitim etkinliklerini kaçırmayan Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam , bu organizasyonu da takip ederek yanındakilerle birlikte keyifli dakikalar geçirdiler.

Karşılaşma öncesi etkinliğe gelen ve oynaması düşünülen Mehmet İspiroğlu ise büyükşehir belediyesindeki bir toplantıya katılmak için stattan erken ayrıldı.

Etkinliğin sunuculuğunu ünlü komedyen Ertürk Muti yaptı.

DSC_0035

Karşılaşma sonunda okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler aynı görüşte birleştiler:

‘Bu tür etkinlikler de eğitimin bir parçası. Eğitimin temel direkleri olan öğrenci ve öğretmen arasındaki kaynaşmayı sağladığı gibi eğitim öğretim sezonunun sonuna yaklaştığımız şu zamanda yorgunluk ve stres atmak için de iyi bir faaliyet oldu. Amacımız bunu geleneksel hale getirmek.’(Canfer Erdoğan Karsu)

Etkinliği okul öğrencileri de ilgiyle takip ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.