NAZİM AKTÜRK SÜPERLİK A GRUBUNU DEGERLERDİRDİ Lider zor virajta

Bu haber 770 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Lider zor virajta
Süper lig A grubunda ikinci yarının en önemli mücadelesinde günün karşılaşmasın da Ferizli spor evinde namaglup lider Adapazarı sporu sahasında konuk edecek. İlk üçü kovalayan As Akyazı spor grubun çetin cevizlerinden Arifiyesporla oynarken diğer takipçilerden Kocaali evinde Aziziye sporla ,Sapanca’da deplasmanda sonuncu Kuyudibispor maçıyla ikinci yarıya merhaba diyecek.
FERİZLİSPOR-ADAPAZARISPOR
Ferizlide günün maçında iki tarafın nasıl bir kadro ile sahada olacağı belli değil. Lider Adapazarı sporda bize gelen bilgilere göre Mehmet,Hakan Yılmaz,Hakan Özgönül ,Samet Pişkin,Yasin kesin yok. Birde bunlara cezalı Doğan eklenecek. Kaptan Şenerin sakatlığına yapılan müdahale ne kadar etki yapacak bu gün maç günü belli olacak. Ev sahibinde ise parasal sorunlardan dolayı Umit Tiflisin bu gün kadroda olmayacağını öğrendik. Ferizlinin ufak sahasından ev sahibi büyük sonuç çıkarırmı? Sakatı çok bir takım olsada Adapazarısporda kenarda duran oyuncularda bu yükü taşıyabilir. Beraberlik normal sonuç gibi gözükse de üç puan için Adapazarı spor bizim öncelikli fovarimiz. Karşılaşmayı Ertuğrul Kardeş-Yusuf Yıldırım ve Bahadır İleri yönetecek.
AS AKYAZISPOR-ARİFİYESPOR
Ligin ilk yarısında As Akyazı Arifiyenin kendi kalesine attığı golle üç puan alan taraf olmuştu. Bu gün Akyazı evinde hedefi olan bir takım olarak bu maçı kazanır diye düşünüyoruz. Arifiyesporun alacağı bir puan bile çok iyi puan olur. Karşılaşmada Serkan Önsal-Ercan Orhan ile Hasan Satır görev yapacaklar.
KOCAALİSPOR-K.AZİZİYESPOR
Kocaalideki mücadelenin bir tek fovarisi var oda ev sahibi Kocaali spor. Kadro kalitesi olarak aralarında büyük fark olan iki takımın mücadelesinde ikinci Kocaali günün banko fovarisi. Aziziyespor tağılan kadro yapısının içinden bu maçtan puan veya puanlar çıkartamaz. Maçı Arif Sucu oğlu- Ozan Zınba- Uğur Muslu hakem üçlüsü yönetecek.
KUYUDİBİSPOR-SAPANCA GENÇLİK
Günün bankolarından biri saat 16.00 da Erenlerde oynanacak. İlgisizlik ve kadro yetersizliği ile boğuşan Kuyudibisporun ilk üç hedefi olan Sapanca Gençlik önünde hiç ama hiç şansı yok. Bu maçta Kuyudibi değil ,Sapanca beceriksizliği yaşanırsa Sapanca puan kaybeder. Banko Sapanca diye işaret ettiğimiz bu karşılaşmayı Fatih Altuntaş- Nurten Kaymak Turan –Tayfun Güz hakem üçlüsü yönetecek.
PAMUKOVA GG- YENİKENT
Ligin ilk yarısında 2-1 kazanan Yenikent Fırat olmuştu. Bu gün fovari Pamukova GG. Beraberlik olursada sürpriz sayılmaz. Yenikent Fıratta yine teknik değişim oldu. A.Vahap Karagüzel Yenikentin bu seneki beşinci teknik adamı olarak ilk sınavını Pamukovada verecek. Denk kuvvetlerin mücadelesi olarak maç öncesi resim veren karşılaşmayı Gökhan kahyacık-Aslı Köse ve Utku Kocaer yönetecek.
Fot 1 As Akyazı bu gün evinde Arifiyespru ağırlayacak
nazim aktürk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.