MURAT ATÇI SERT ÇIKTI !

Sosyal Medyada Paylaş

MURAT ATÇI SERT ÇIKTI !

Bir gazetede çıkan “ Adapazarıspor Teknik Sorumlusu Abdurrahman Güneş ile ilgili bir spor yazarının eleştiri dolu yazısı “  ile ilgili olarak sosyal medya aracılığı ile bir açıklama yapan Adapazarıspor Yönetim kurulu Üyesi Murat Atçı bu köşe yazısını yazan spor yazarına  sert çıktı.

2 YA FUTBOLU BİLMİYORSUNUZ, YA DA YAŞLANDINIZ “

Köşe yazısını yazan spor yazarına ismiyle hitap ederek başladığı cevap yazısında Murat Atçı “Kan değişiminden bahsetmişsiniz Geçmişi başarılarla dolu Hendek futbolunda kimsenin yapamadığını yapıp 2 tane valilik kupası kazandıran yine kimsenin cesaret dahi edemeyip çok ciddi bütçelerle takım kurup bu kurduğu takıma da önemli sponsorlar bulan 3. lig kapısından son anda dönen bir hocadan bahsediyordunuz..Bence ya siz futbolu bilmiyorsunuz ya da artık çok yaşlandınız emekliye ayrılma vaktiniz geldi.Bence siz Abdurrahman Güneş ile uğraşacağınıza neden Sakarya da başka profesyonel takım yok neden her sene 3 tane bal ligi takımı önemli bütçeler yapıp 3 lige çıkamıyor onu tartışalım….belki de futbol da dün yoktur bugün vardır diyeceksiniz ama futboldan daha önemli şeyler de vardır ahde vefa gibi ….yapılanları inkar etmeme gibi …biz Abdurrahman Güneş i ne size ne diğer teknik direktörlere ne de bazı sporcu kardeşlerimize sizler istediniz diye yedirmeyiz…Son olarak ta şunu söylemek istiyorum Adapazarıspor hak ettiği bal ligine bu sene kesinlikle çıkacaktır Nasıl mı onu da bekleyip hep beraber göreceksiniz hepinize güzel süprizlerimiz de var şimdilik kalın sağlıcakla………Saygılarımla “ Açıklamasında bulundu..

Related posts

7 Thoughts to “MURAT ATÇI SERT ÇIKTI !

 1. ayhan

  Murat atçi iyi guzel konusuyoda hendek gundogdunun ozamnki kurdugu takim lig b de rahat oynardi kendi 1. Amatordek baskanlik yapti diye futbolu bildigini zannedyo…

 2. celal

  nasıl buldunuz birbirinizi çok yakışıyosunuz bence.

 3. mecnun

  aslında söylenecek o kadar fazla şey varki. ama ikiniz için cok lafa hacet yok sizi adapazarı tanıyor. sakaryadaki futbolun başarısızlıgının tek sebebi sizin zihniyetinizdeki idarecilerdir.

 4. murat atçı

  yorum yapan arkadaşlar eğer yüreğiniz varsa yüzüme konuşun ki bende size adam diyeyim…05332608643

 5. Ali

  Sayın nalbant ne hoca ne de yönetici senin takımına kesinlikle yakışmıyor.sizi bir an önce sinekten yag cıkarma sevdanızdan vazgecmelisiniz.

 6. murat

  Sayin atci buraya demeç veriyosanız bu eleştirelerede saygı duyacaksıniz.. uç kuruşa 5 köfte yok.. kimse sizinle muhattap olmak zorunda degil herkes yorumunu yapiyo

 7. muhtar amca

  Cok gorduk sizin gibileri sayin atci. Sizin her sene bu sekilde demeclerinizi artik kimse yemez. Gecmiste hendek takimlarina yaptiginiz gibi adapazari sporuda yari yolda birakip gidersiniz bu bi gercek. Ve size son diyecegim. = Kopekler Istedi diye ATlar olmez … anlayana. !

Comments are closed.