-

Minik Cimnastikçiler seçildi

Ana Sayfa » Olgunlar Turnuvası » Minik Cimnastikçiler seçildi
Paylaş
Tarih : 15 Şubat 2017 - 13:30
Bu Haber 251 kez okunmuştur.
-

Minik Cimnastikçiler seçildi

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri Artistik Cimnastik Minikler İl birinciliği sona erdi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce Rüstemler Necmi Üztürk Spor Salonunda düzenlenen Minikler A ve Minikler B Kategorisi Artistik Cimnastik İl Birinciliği müsabakaları nefesleri kesti. Minikler B Kategorisinde 2009-2011 doğumlular , minikler A kategorisinde ise 2006-2008 doğumlu sporcular il birincisi olmak için yarıştılar.

Minik Kızlar A kategorisinde Özel Şahin Koleji şampiyon, Sakarya Vakıf Koleji takımı 2., Özel Enka Okulları 3. Olurken, Minik Kızlar B kategorisinde Adapazarı Atatürk İ.Ö.O. şampiyon, Enka İ.Ö.O. 2., Sakarya Vakıf Okulları ise 3. Oldu.

Minik Erkekler A kategorisinde Faruk Efe Yıldırım (A.Akkoç İ.Ö.O.) Şampiyon, Evlir Ege Balkan (Ö.Şahin İ.Ö.O.) 2., Mehmet Akif Şahin ve Berat Yıldırım (Atatürk İ.Ö.O) 3., Yusuf İslam Dizdar  (Şehit M.Özen İ.Ö.O.) 4. Oldu. Minik erkekler B kategorisinde Kerem Turmamış (B.Evler Gazi İ.Ö.O.) şampiyon oldu.

Minik Kızlar A kategorisinde Ceylin Naz ve Azra Akın (Ö.Şahin İ.Ö.O) şampiyon, Elif Okutan (Ö.Şahin İ.Ö.O.) 2. , Zeynep Naz Çavdarlı (Ö.Şahin İ.Ö.O.) 3. ,Azra Gülse Uysal (Ö.Serdivan K.İ.Ö.O.) 4. Oldu. Minik Kızlar B kategorisinde Nurjan Can (Halit Narin İ.Ö.O.) şampiyon,  Zeynep Dağlı (Selçukbey İ.Ö.O.) 2., Yağmur Ece Ünsalan ve Defne Yıldız (Atatürk İ.Ö.O.) 3. , Defne Uslu (Atatürk İ.Ö.O.) 4. Oldu .

Çok sayıda velinin takip ettiği Okul Sporları Minikler A ve Minikler B Kategorisi Artistik Cimnastik İl Birinciliği madalya ve kupa töreni ile sona erdi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

29.Sakarya Olgunlar Turnuvasına İsim Sponsoru Gazi Metal Firmasına oldu

29.Sakarya Olgunlar Turnuvasına İsim Sponsoru  Gazi Metal Firmasına oldu Sakarya Olgunlar Turnuvasına İsim Sponsoru olan Gazi Metal Firmasına,

MEZUN OLDUĞU OKULA MALZEME YARDIMI

MEZUN OLDUĞU  OKULA MALZEME YARDIMI İş adamı  Hüseyin Keskin  yaptığı açıklamada, “Mezun olduğum okulumun öğrencilerinin sporun her dalında

Salonda Halk Oyunları Coşkusu

Salonda Halk Oyunları Coşkusu Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Halk Oyunları İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

EN SON HABERLER


KÖŞE YAZARLARI


Puan Durumu

Dost Siteler

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.