meçlisspor’dan Gösteri Maçı

Bu haber 776 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   1nci Akşam Maçları

NOT: Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan, Prof.Dr.Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ile Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin yaptığı konuşmalar ile devam eden açılış töreni, Şehit Abdullah Ömür İlkokulu Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile renklendi. Ardından sahne alan Sakarya Faal Müzisyenler ve Müzik Sevenler Derneği (SAMADER) sanatçıları Merve Sezer, Ahmet Aydın ve Dernek Başkanı Fahrettin Çakar, seslendirdiği eserler ile futbol severlere keyifli bir akşam geçirdiler. Havai fişek gösterisinin ardından da gösteri maçı başladı.

meçlissporsakaryaspor olgunlar IMG_0430 meçlis sakarya olgunlar

Gösteri Maçı

         TBMM: 5-Sakaryaspor Şöhretler: 5

Hakem: Selçuk Şahin

Türkiye Büyük Millet Meclisi Futbol Takımı: Hayrettin Poyraz (Bilecik Milletvekili), Adem Tatlı (Giresun Milletvekili), Fatih Şahin (Ankara Milletvekili), Mustafa Açıkgöz (Nevşehir Milletvekili), Oktay Çanak (Ordu Milletvekili), Uğur Aydemir (Manisa Milletvekili), Fehmi Küpçü (Bolu Milletvekili), Şaban Dişli (Sakarya Milletvekili)

Teknik Sorumlu: Şaban Dişli

Sakaryaspor Şöhretler: Neşet Muharrem, Adem Tandoğan, Blerim Mula, Vedat Uysal, Mustafa Özbey, Mustafa Çabuk, Soner Büyükergün, Nejat Ersin, Yaşar Altuntaş

Teknik Sorumlu: Coşkun Demirbakan

Goller: Adem Tatlı, Oktay Çanak (3), Fehmi Küpçü (TBMM), Adem Tandoğan, Vedat Uysal (2). Soner Büyükergün, Yaşar Altuntaş (Sakaryaspor Şöhretler)

UMPA Gıda (2)İz Reklam&İmparator Turizm (1)

UMPA Gıda: 4-İz Reklam&İmparator Turizm: 6

Hakem: Suat Güz

UMPA Gıda: Ergin Altay, Burak Çankaya, Yasin Yılmaz, Erdem Uğurkan, Zafer Beşikol, Cemalettin Parlak, Fatih Kambur, Ali Mumcu, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

İz Reklam&İmparator Turizm: Veysel Beşik, Özcan Tanıl, Gökhan Yıldız, Kenan Topçu, Şadi Çolak, Ali Uzuner, Halil Karaaslan, Ahmet Kara, Osman Gencer, Hakan Şanlı

Antrenör: İrfan Şimşek

Goller: Dk.5-11-26 Şadi Çolak, Dk.23 Halil Karaaslan, Dk.27 Yasin Yılmaz (K.Kalesine), Dk.45 Ali Uzuner (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.31 Ali Mumcu, Dk.38-50 Fatih Kambur, Dk.47 Yasin Yılmaz (UMPA Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.47 Kenan Topçu, Dk.49 Ahmet Kara (İz Reklam&İmparator Turizm)

Altanlar Mobilya&Sapakspor Bosna Pırıldar Market

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 2-Altanlar Mobilya&Sapakspor: 1

Hakem: Mehmet Akıncık

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Çetin Tunçat, Aydın Alkan, Nihat İçyüz, Murat Alan, Erdoğan Yavuz, Ali Alyüz, Derya Sökmenberk, Birol Taşdemir, Metin Öztürk

Antrenör: Suat Onar

Altanlar Mobilya&Sapakspor: Mustafa Arslan, Salih Orta, Bülent Uyarım, Resul Ceylan, Vatan Erman, Yavuz Öztürk, Paşa Şahin, Hasan Memiş, Necmettin Demiryol, Necati Şahin

Antrenör: Yahya Dağlı

Goller: Dk.14 Vatan Erman (Altanlar Mobilya&Sapakspor), Dk.17 Birol Taşdemir, Dk.19 Çetin Tunçat (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı)

IMG_0418 IMG_0433 IMG_0460 suat güz şaban dişli IMG_0388 IMG_0390 IMG_0396 IMG_0399 IMG_0402 IMG_0416 IMG_0417

Turnuva Programı

14 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Kocaali Murat Duman Emlak-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.30 FAMEC Raylı Sistemler-Yılko Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.30 SAFAMDER-TURYAP&Aydınlı Ticaret (Gençler)

15 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Akın Koç Un Fabrikaları-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 20.30 Umut Oto-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı ANC Mobilya-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-REMAX Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

16 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Yıldız Yemek-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Uzman Kimya-Merkez Oto (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Erkan Zengin Düğün Toplantı Salonu-Suev İnşaat&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

Saat 22.30 Kahve Dükkanı-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 23.30 Süel yapı&Beyaz Köşk-Karasuspor (Olgunlar)

17 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Lider Renault-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 20.30 Başak Traktör-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.30 Ada Çit Sistemleri-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 23.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.