SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

” LÜTFEN..KULÜPLERİMİZİN ALIN TERLERİNE SAYGI GÖSTERİN”

Bu haber 27 Mart 2015 - 23:08 'de eklendi ve Bu haber 873 kez okundu. kez görüntülendi.

1,amatör küme sona ermiş ve birinci olanlar süper lige yükseltilmiş,2 ve 3,ncü sırayı paylaşan takımlar da sözüm ona play-of müsabakaları aynatılmasına karar verilmiştir..Buraya kadar gayet güzel…ya bundan sonrası; rezalet…uygulama play-of değil, tek devreli lig usulüdür.bunu düzenleyen” futbol il temsilcisinin” yanlış ugulamaları yüzünden 18-20 maç yaparak play-of hakkı kazanan takımlarımıza bir lig daha oynatılarak “haksız rekabetin içine sokulmuştur..
süper lige yükselecek takımları belirleyecek olan play-of adı altında düzenlenen ve bu hafta sonu 3 ncü haftası oynanacak müsabakalar sonunda iddasını yitiren takımlar müsabakaları anlam taşımadan oynayacak, hatta sahaya çıkmayan takımlar olacağı gibi bazılarıda yedek sporcularına şans tanıyacağından bu sistem haksız rekabete zemin hazırlamıştır.. bazı kulüplere avantaj,bazılarınada dezavantaj sağlanacaktır. bu nedenle bu sistem “mücadele eden takımlara eşit şartlarda yarışma şansını tanımayacağını” hep beraber göreceğiz. Bu play-of 4’lü 2 grupta oynanabilirdi.Her grupta son maça kadar tüm takımlarım iddası devam ederdi.Grubunda başarılı olam takımlarda süper lige yükselirdi..NEDEN sona eren bir ligi tekrar tek devreli oynattınız.
bütün bu hatalar yapılırken acaba SASKF.’nu nerede..neden müdahil olmuyor.Sadece belediye başkanlarını ziyaret etmekle bu iş bitmiyor beyler…daha 2,amt.küme oynanacak…lütfen kulüplerimizi emeğinle oynamayın……
Hüseyin Boz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.