SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Kuzey Teşekkür etti ‏‏

Bu haber 14 Temmuz 2015 - 10:33 'de eklendi ve Bu haber 2.047 kez okundu. kez görüntülendi.

Kuzeyden Teşekkür  etti   ‏‏

Öncelikle 7 Temmuz 2015 tarihinde yapılan Sakarya  Amatör  Spor kulüpleri  Federasyonu seçim sonuçlarının  hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Her ne olursa olsun delegasyona olan saygımdan dolayı seçimi kazanan diğer adayı tebrik ediyorum. Ancak birkaç hususa da değinmek istiyorum.

Biz hep dedik ki; bunların Sakarya amatör camiasına hizmet etmek gibi bir  amacı yok,bunların tek derdi koltuk. Ancak seçim sonucuna göre  görünen o ki ;bunu delegelerimizin çoğunluğuna anlatamadık.

Ama Allah o kadar büyük ki; bizim aylardır anlatamadığımız zihniyeti;seçimi kazanan Yaşar ZIMBA ,seçimin hemen akabinde  yaptığı ilk konuşmada ‘Bundan sonra İl Başkanlığını  alacağım, ondan sonra da Büyükşehir Belediye Başkanlığını da alacağım diyerek,ortaya koymuştur.

Kendisine teşekkür ediyorum,bizim haklı olduğumuzu,gerçek niyetinin ne olduğunu seçim kazanır kazanmaz deklare etmiştir.Seçim konuşmasında amatör camia için şunu yapacağım ,bunu yapacağım diyen Yaşar ZIMBA’nın seçimin hemen akabinde ki bu sözleri; amaçlarını ve bilinen karakterini bir kez daha ortaya koymuştur.Uzun yıllardır siyasetin içinde olan böyle tecrübeli bir siyasetçinin bu hatayı yapmasını da ilahi adalet olarak değerlendiriyorum.Bu konudaki  tüm  takdiri Sakarya Amatör spor camiası ve kamuoyuna bırakıyorum.

Biz delegasyona hayali vaatlerde bulunmadık,sonradan U dönüşü yapacağımız ,espri yaptık diyeceğimiz laflar etmedik.Gerçekleri söyledik,kimseyi aldatmadık,dimdik durduk. Bizlere oyları ile destek veren delegasyon hiç merak etmesinler, her zaman oylarına sahip çıkacağız, verilen vaatlerin yerine getirilip,getirilmediğinin onlar adına takipçisi olacağız.

Son olarak  görev süremizce ve her dönemde Sakarya Amatör sporunun en büyük destekçisi olan  Büyükşehir Belediye Başkanımız  Sayın Zeki TOÇOĞLU’na  diğer alt belediye başkanlarımıza,cefakar spor basını çalışanlarına,ASKF çalışanlarına  ve   tüm delegasyona  yönetim kurulum adına teşekkür eder,saygılarımı sunarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.