SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Kuzey, Akyazı’da seçim turunda

Bu haber 19 Ocak 2015 - 14:38 'de eklendi ve Bu haber 1.015 kez okundu. kez görüntülendi.

Kuzey, Akyazı’da seçim turunda
Sakarya ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey, 20 Ocakta gerçekleşecek olan kongre öncesi Akyazı’da amatör futbol takımlarının yöneticileri bir araya geldi
Yılmaz Kuzey, Akyazı Belediyesi Kültür Salonunda amatör spor yöneticileriyle bir araya geldi. 20 Ocakta yapılacak olan ASKF seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.
Aydın ve Soyut’dan destek sözü
SASKF Başkanı Yılmaz Kuzey, 20 Ocakta gerçekleşecek olan kongre öncesi Akyazı da amatör futbol takımlarının yöneticileri bir araya geldi ve çalışmalarını ve hedeflerini aktardı. Kuzey, rahmetli eski başkan Hüseyin Kama’nın bayrağı bıraktığı yerden daha da ileri götürmek için çalıştıklarını söyleyerek destek istedi.
Harun Usta Kulüp Başkanı İlyas Aydın ve Kuzuluk yöneticilerinden Samet Soyut kürsüye çıkarak amatör spor hakkında durum değerlendirmesi yaptıktan sonra desteklerinin Yılmaz Kuzey’ ve yeni yönetimine olacaklarını belirtti.

Herkese eşit mesafedeyiz
Genel Kurula gitmekten çekinmediklerini söyleyen Kuzey, Biz 160 Amatör Spor Kulübümüze eşit mesafedeyiz. Tüm ilçelerimizde bulunan kulüplerimize aynı hizmeti alması için çaba sarf ediyoruz. Sahalarımızda ki sağlık sorunlarımızı çözmek için Sakarya Üniversites ile anlaşmamızı tamamladık. Bundan sonra her amatör spor karşılaşmasında bir sağlıkçı ve masör görev alacak. Aynı zaman 2015 yılında Sakarya da 4 İlçemize Sentetik saha projemizi gerçekleştireceğiz
Sağlık sorunu çözülecek
Kuzey; Merkez’de pilot çalışması olarak başlatacağımız 112 Acil, Erenler Sentetik’te 4 Ambulansla görev yapacaktır.“ dedi.

İlyas Aydın Harun Ustaspor Kulüp Başkanı

IMG_0511

IMG_0512

IMG_0513

IMG_0514

IMG_0515

IMG_0516

IMG_0519

IMG_0522

IMG_0527

IMG_0529

IMG_0530

Samet Soylu

Yılmaz Kuzey

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.