SON DAKİKA

Küçükler Hentbolda Şampiyonlar Belli Oldu

Bu haber 28 Şubat 2016 - 18:50 'de eklendi ve Bu haber 1.228 kez okundu. kez görüntülendi.

Küçükler Hentbolda Şampiyonlar Belli Oldu

Okul  Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorileri  Hentbol  1. Küme İl Birinciliği Müsabakaları Yenikent Spor Salonu’nda oynanan müsabakalar ile sona erdi.

Günün ilk şampiyonu Küçük Kızlar kategorisinde belirlendi. Oynanan müsabakalar sonucunda Yücel Ballık Ortaokulu birinci olurken, ilimizi Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarında temsil etme hakkı kazandı. Üzeyir Garih Ortaokulu ikincilik, Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu ücüncülük, Evrenköy Ortaokulu ise dördüncülük kupasının sahibi oldu.

Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları’nda ilimizin bu yıl 2 okul ile temsil edileceği Küçük Erkekler kategorisinde ise Hacı Mehmet Akkoç Ortaokulu şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Yenikent İmam Hatip Ortaokulu ikinci olurken, Özel Şahin Ortaokulu üçüncü, 21 Haziran Ortaokulu ise dördüncü oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, dereceye giren takımların antrenör ve sporcularını kutlayarak, ilimizi Türkiye Şampiyonası Grup Müsabalarında temsil edecek takımlara başarı dileklerinde bulundu.

1 2 3 manşet

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.