Kombine Kartları Satışta

Bu haber 702 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Süper Lig için destek zamanı

Kombine Kartları Satışta

Büyükşehir Basket’in yeni sezon öncesi kombine kartları satışa çıkarıldı. 4 farklı kategoride satışa sunulan kombine kartları Atatürk Kapalı Spor Salonu’ndan temin edilebilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı’nın 2015 – 2016 Türkiye Basketbol 1. Ligi (TB1L) maçları için geçerli olacak kombine kartları satışa çıkarıldı. Büyükşehir Basket taraftarları kombine kartlarını Atatürk Kapalı Spor Salonu’ndan temin edebilecek. Yeni sezon kombineleri Protokol (Gold Kart), A, B, C Blok olmak üzere 4 farklı bölgeden oluşuyor. Buna göre Protokol 2.000 TL, A Blok 250 TL, B Blok 200 TL ve C Blok 150 TL olarak belirlendi. Yeni sezonda da şehrin desteğine ihtiyaçları olduğunu ifade eden Basketbol Şubesi Başkanı Erdal Şenkardeş, Büyükşehir Basket taraftarlarını kombine kartı almaya davet etti.

Hep Birlikte Hedefe

Yeni sezon öncesinde çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğinin altını çizen Şenkardeş, “Yeni bir takım olduk. Talihsiz bir şekilde kapısından döndüğümüz Basketbol Süper Ligi’ne bu sene çıkmak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi taraftarımızın desteğine bu sene de fazlasıyla ihtiyacımız olacak. Kombine kartlarımızı da satışa çıkardık. Taraftarlarımız bize olan desteklerini sürdürmeliler. İnşallah sezon sonunda hedeflediğimiz yere hep birlikte ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

1 2 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.