SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Kocaelide hayal kırıklığı

Bu haber 18 Ağustos 2015 - 20:38 'de eklendi ve Bu haber 1.522 kez okundu. kez görüntülendi.

Hakemler Kocaeli deki   kondisyon testinde  önemli  fireler verdi

Kocaelide hayal kırıklığı

MHK nın Ağustos ayı seminer ve Kon diksiyon  testinde Sakaryalı  içlerinde Üst Klasman yardımcı hakemimiz Ömer faruk Yeşilinde bulunduğu  7 hakem koşamadı ve Ekime kadar maç alamayacaklar.

MHK nın Ağustos ayı seminer ve kondiksiyon testi Pazartesi günü Kocaeli de yapıldı. Sıcak havada yapılan kondiksiyon testinde bir  çok hakem zorlandı ve maç almak adına şart olan Kondiksiyon testinde başarılı olamadılar. Bölge sorumlusu Sadettin Güler nezaretinde yapılan kondiksiyon  testinde  yedi hakemiz istenilen sürede testi koşamadılar ve Ekime kadar maç alamıyacaklar. Seminerde ESKİ MHK Başkanlarından Oğuz Sarvan Gözlemci ve Hakemlere yeni sezonla ilgili bilgi aktarımında bulundu.

Ö.FARUK YEŞİL ŞAŞIRTTI

MHK nın kondiksiyon testlerinde Sakaryalı Hakemler son testlere kadar bu kadar çok fire vermemişti. Tam yedi Hakemimiz MHK nın yaptığı testte başarılı olamayarak Ekime kadar maç alamama ile baş başa kaldılar. TFF 1 lig yardımcı üst klasman hakemimiz Ö.Faruk yeşil ilk kez koşamadı.

KİMLER KOŞAMADI ?

Sakarya Bölgesi Hakemlerinden Ö.Faruk Yeşilin dışında koşamayan hakemler şu  isimlerden oluştu. Bal ligi orta klasmana yeni teklif edilen Hüseyin Kaçar ile yardımcı hakemliğe yeni teklif edilen Fatih Altuntaşta  kondiksiyon testinde başarılı olamadı. Bal liginden Ferhat Alkanda  koşamadı. Ulusal yardımcı hakemlerden  Mükremin  Uzer ile Murat TAŞ çıkarda  koşamadı

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.