Kız Futsal’da hazırlık

Sosyal Medyada Paylaş

Okullarda hazırlık maçları tam gaz gidiyor

     Kız Futsal’da hazırlık

Hazırlıklar sürüyor

Okul sporlarının başlaması ile okul takımlarındaki hareketlilikte son noktaya geldi.  Aralık ayı içinde başlayacak kızlar Futsal maçları için lig te iddialı Adapazarı meslek ve Teknik Anadolu lisesi (Kız Meslek) ile Prof. DR Tansu Çiller Ticaret meslek lisesi takımları hazırlık maçı yaptılar.

Müthiş maç

Beden eğitimi öğretmeni, antrenör Nurettin Elmacı’nın hazırladığı Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret meslek lisesi kız Futsal takımı, beden eğitimi öğretmeni ve antrenör Mesut Barut’un çalıştırdığı Kız Meslek lisesi kız Futsal takımı ile müthiş bir hazırlık maçı yaptı.

Taktik Savaşı

Hazırlık maçı Kız Meslek spor salonunda yapıldı. Nurettin Elmacı ve Mesut Barut takımlarına İl birinciliğinde oynatacakları taktikleri uyguladılar. Taktik savaşından Adapazarı meslek ve Teknik Anadolu lisesi (Kız Meslek) 7-0 galip ayrılmasını bildi.

Adapazarı meslek ve Teknik Anadolu lisesi (Kız Meslek) DSC_0054 Kız Meslek kalecileri kalelerini iyi korudu (2) Mesut hocanın fendi Nurettin hocayı yendi Mesut hocanın fendi, Nurettin hocayı yendi (1) Mesut hocanın fendi, Nurettin hocayı yendi (2) Nurettin Elmacı hoca taktiklerini sıraladı (1) Nurettin Elmacı hoca taktiklerini sıraladı (2) Nurettin Elmacı hoca taktiklerini sıraladı (3) Öğrenciler arkadaşlarını destekledi (1) Öğrenciler arkadaşlarını destekledi (2) Prof. DR Tansu Çiller Ticaret meslek lisesi

Related posts