KIŞLAÇAYSPOR’DAN ACİL AÇIKLAMA GELDİ

Sosyal Medyada Paylaş

KIŞLAÇAYSPOR’DAN  ACİL AÇIKLAMA GELDİ

Hacıkışla sahasında oynanan Yeşilyurt Belde-Kışlaçayspor arasında oynanan ve maç sonunda yaşanan üzücü olaylar neticesinde yaşananlarla ilgili olarak Yeşilyurt Beldespor yönetiminin yaptığı açıklamaya Kışlaçayspor yönetimi acil bir karşı açıklama ile cevap vermekte gecikmedi. Yeşil beyazlıların yönetim kurulu açıklamasında  “ Yeşilyurt Beldespor’ un yaptığı basın açıklamasının gerçekte yaşayan olaylarla yakından uzaktan alakası yoktur. Daha seremoniye çıkarken kamera kayıtları mevcut, Yeşilyurt Beldespor’lu  topçular ellerini arkaya bağlayarak niyetlerini belli etmişlerdir. Maç içerisinde seyircinin 90 dk. olaylara hazır olun söyleminde bulunması üzerine şahsım adına jandarmadan ek kuvvet istedik. Oyuncumuz Ayhan A’ya siz bunlara laiksiniz diyerek üstüne yürümeleri üstüne topçularımız soyunma odasına giderken taşlar atılmıştır. “ifadeleri yer aldı.

“ AĞIZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER EDİLDİ “

Çaykışlaspor’un yazılı açıklaması şöyle devam etti. “Yeşilyurt Beldespor Yönetiminin odaya Kışlaçayspor yöneticisinin gidip özür dilemesi Kışlaçayspor Kulüp Başkanı açıklamasına Şaban Sevinç ten cevap gecikmedi “ben öyle bir şey yapmadım, diyen Sevinç te  bazı sitelerde yayınlanan yalan haberi için mahkemeye başvuracağını dile getirdi. .Maç içerisin de ağza alınmayacak küfürler ve en son basın sorumlusu Zafer O. arkadaşımıza 10 kişinin saldırması ve kamerasının darp edilmesi futbol sahalarında görmek istemediğimiz olaylardır.Bu olaylar ile Yeşilyurt Beldespor, Sakarya Futboluna kara leke sürmüştür. Saskf den gerekli cezaları bekliyoruz. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur. “

Related posts

One Thought to “KIŞLAÇAYSPOR’DAN ACİL AÇIKLAMA GELDİ

  1. yusuf şahin

    soyunma odasına beyaz saçlı 50..55 yaşlarında boynunda kışlaçayspor atkısı olan sahıs bizzat yeşilyurt soyunma odasına girerek ben bütün olaylar nedeniyle kışlaçayspor adına özürdiliyorum demiştir.yalan söyleyen adi şerefsiz haindir.ama inkar edende bir okadar yalancı alçak ve şerefsizdir.

Comments are closed.