SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Kaynarca’da yeni tribün için çalışma başlatıldı

Bu haber 02 Aralık 2016 - 13:11 'de eklendi ve Bu haber 538 kez okundu. kez görüntülendi.

Kaynarca’da yeni tribün için çalışma başlatıldı

Akyazı’daki saha tamamlandı. Taraklı sahası için protokol yapıldı. Kaynarca sahasındaki tribün eksikliğinin giderilmesi için çalışma başladı.

Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ali Oktar ve  Kaynarca İlçe Spor Müdürü Sezgin Tutar’dan oluşan heyet , Kaynarca sahasında incelemelerde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; Kaynarca Sentetik Sahasındaki tribün eksikliğini gidermek için çalışma başlatıldı. İlk etapta yapılacak olan yeni tribünün ve soyunma odalarının , Büyükşehir Belediyesinin desteği ile projelendirilme çalışmalarını yaptıktan sonra , gerekli bürokratik işlemleri tamamlayıp Bakanlığımızdan ödenek talebinde bulunacağız.

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızla birlikte , konuyla ilgili alanda çalışma yaptık. 2015 yılının kasım ayında tamamlanan Kaynarca Sentetik sahamıza , moderen bir tribün  kazandırmak istiyoruz ” şeklinde konuştu.

 

kaynarcasahatribuninceleme-1 kaynarcasahatribuninceleme-3

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.