karate. de beyza ünlüsoy‏ rüzgarı

Bu haber 970 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği Okul sporları gençler final müsabakaları sona erdi.22-24 mayıs 2015 tarihlerinde Mersin’in Edip Burhan Kapalı spor salonunda düzenlenen turnuva final müsabakalarıyla sona erdi.

Türkiye genelinden toplamda 1102 sporcunun katıldığı turnuvada Hendek Belediyesi Karate Takımından Hümeyra Beyza Ünlüsoy Hendek Belediyesi Karate Takımı adına ter döktü.

48 kg da yarışan ve grubunda 16 kişi ile ter döken Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Hümeyra Beyza Ünlüsoy turnuvanın sonunda altın madalya ile  dönerek başarılı bir sonuç elde etti.

Hendek Belediyesi Eski Belediye Başkanı ve aynı zamanda Sakarya Ak Parti Milletvekili adayı Sayın Ali İnci Turnuvada yarışan Ünlüsoy’u tebrik ederken Hendek Belediyesi Karate Takımına destekleri kesmediğini ve bundan sonra da kesmeyeceklerini söylerken Antrenörler nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’u da emeklerinden dolayı tebrik etti.

Ayrıca Kayacık ve Açıkyol; ‘ Hümeyra Beyza Ünlüsoy turnuvada çok iyi bir performans çıkarttı. Çalışmalarımızın karşılığını bize gösterdi. Doğru yerde olduğumuzu görüyoruz. Bundan sonraki turnuvalarda da aynı sonuçlarla dönmeyi bekliyoruz. ‘ dedi.

11280437_10153267233358503_1777345905_n

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.