SON DAKİKA

karasuspor.kutahyaspor :0-2

Bu haber 02 Şubat 2015 - 0:08 'de eklendi ve Bu haber 1.587 kez okundu. kez görüntülendi.

Karasuda Kütahya istediğini alarak evine döndü. Karşılaşma sonu Polis,iye tetbirlerin devreye girdiği karşılaşmanın futbol bölümünde Kütahyaspor her iki yarıda attığı gollerle evine üç puanla dödü. 0-2 İkinci yarıda bir topuda direkten dönen Kütahyasporda ilk gol 11 dakikada geldi. Bu dakikada yan topta Karasu savunması arasından ufak boylu Osmanın akıl dolu aşırma kafa golu Karasu stadını erken sesizliğe boğdu. Kazanması halinde ilk sıralara tutunma şansı olan karasuspor ikinci yarıdada beklenen oyunu sergileyemedi. 49 da Osmanla direklere takılan Kütahyaspor 51 de Karasu savunmasının göbeğinden Umutla iyi sırıldı ve Umut attı Karasunun umutları dükendi.0-2. Bu golden sonra başka gol ve goller gelmeyince Kütahyaspor önemli bir üç puan alarak evinin yolunu tuttu.

Saha: Karasu Atatürk Stadı
Hakemler: Erhan Atlaş, Kadir Beyaz, Burak Dikbıyık, Aykut Kuvvetli
Karasuspor: Cemal**, Özkan**, Mennan**, Mesut**, Celalettin**, Onur**, Ceyhun*, M. Mert**, Ahmet**, Mehmet**(Semih*), Kasım*(Özgür*)
Tek. Direktör: Köksal Ok
Kütahyaspor: Ahmet***, İsmet***, İlhan***Selim***, Melih***(Ahmet Kılıçarslan***), Lütfü Berk***(AhmetÖzsülün***), Nazım***, Cihat***, Dürviş Hüseyin***(Ömer***), Osman***, Umut***
Tek. Direktör: Murat Gürkan Zora
Goller: Dk. 11 Osman, Dk. 50 Umut (Kütahyaspor)
KK: Dk. 90 Özkan (Karasuspor)
1 - Kopya

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.