SON DAKİKA

Karasunun azmi

Bu haber 28 Nisan 2017 - 14:46 'de eklendi ve Bu haber 864 kez okundu. kez görüntülendi.

Karasunun azmi

Karasuspor ikinci kez baraj takıntısı içinden evine Bölgesel  lig heyecanını  tasıdı.

Sarı kırmızılı ekipe penaltılarla kaybeden Serdivanspor  bu ligin futboldaki bal yapmayan ,Bölgesel evi  gibi.

Hep bildik yüzler ,bildik futbol hikayesinin peşinde koşan ,ançak yaptıklarıyla bu ile kendini bir türlü sevdiremeyen , sarı siyahlı futbol kostumünün makyajı ,uzun bir aradan sonra döküldü. Onlar bu gitgellere alışıklar. Umarım bu gidişinin ardından, dönüşleri daha renkli vede daha değişkenlik taşır.

Karasuspor a gelince, onlar bu sene bu işe baş koydular. Direk çıkmanın eşiğinden döndüler. Perşembe günü bir çok olumsuzluklara rağmen ,golcü İsakın sakatlanmasına ,Mertin sakat sakat oynamasına,B urakın sakatlanıp çıkmasına  rağmen daha fazla inanmışlar olarak kazandılar. Futbolda inanmışlık bir takıma artı değer kattığını ,Sarı Kırmızılı futbol kostümünü giyen oyuncu grubunda  gördük. Ben bu sarı Kırmızılı Bal zaferinin içinden Hasan Özkana ballı apolet uzatmak isterim. Karasunun futbol delisi,futbol sevdalısı bu genç kardeş, Fehmi Kurtuldudan sonra behcet duraklada yol ayırımı yaşadıktan sonra ,yeni bir Bal zaferinin içine imza atan önemli futbol aktörü oldu.

Penaltılar biraz şans ,biraz beceri işidir. Karasu bu işin içinden bu yoldan da olsa, karlı çıkıp, Atatürk şehir stadındaki ikinci  Bal dansını evine taşıdı. Bu arada ben bu maçı yurt dışında İnternet aracılığı ile seyrettim Eh gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanmak diye ben buna derim. Yayıncı kuruluşada bir şeyler  söyleyip Karasusporu Bal zaferi ile baş başa bırakmak istiyorum.

Bu arkadaşlar  maçı anlatırken oyun içinde isimleri geçtim penaltılarda ,penaltıları han ki oyuncuların atacağını bile bizden esirgediler. Bir daha ki yayında umarım bu eksiklik giderilir. Not   Karasunun en yakın izleyicişi Cafer Erdoğana bu maç öncesi ne dedim, merak edenler ona bir sorsunlar.

Nazım Aktürk
Nazim Aktürkfutbol_hoca@hotmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.