SON DAKİKA

HOPPALA ! HAKEMLER

Bu haber 22 Ağustos 2015 - 19:15 'de eklendi ve Bu haber 1.675 kez okundu. kez görüntülendi.

HOPPALA !

Sakarya hakem camiasından kaos üstüne kaos yaşanıyor. İl Hakem Kurulu Başkanlığı’na Ercan Yıldırım’ın gelmesinin ardından AFDK 9 hakem ve 3 gözlemciye görevlerini kötüye kullanmaktan ceza yağdırdı. Sakarya hakem camiasında kötü gidişat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İl Hakem Kurulu Başkanlığı’na Mehmet Alemdar’ın yerine Ercan Yıldırım atanmıştı. Hakem camiasında Ercan Yıldırım dönemi de kaosla başladı. Amatör Futbol Disiplin Kurulu (AFDK), 17 Ağustos’ta yaptığı toplantısında 9 hakem ve 3 gözlemciye ceza yağdırdı. AFDK, gözlemci Zafer Yıldırım ile Haydar Çay’a görevini kötüye kullanmaktan 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi. Gözlemci Cemal Akkaya ise müsabakalarda gerekli özeni gösteremeyerek talimatlara aykırı harekette bulunmaktan 21 gün hak mahrumiyeti cezası aldı. 1 yıl hak mahrumiyeti alan Yıldırım ve Çay’ın Tahkim Kurulu’na itiraz edeceği öğrenildi.

HAKEMLER

AFDK, Sakaryalı 9 hakeme müsabakalarda gerekli özeni göstermeyerek talimatlara aykırı harekette bulundukları gerekçesiyle 21 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. Rahmi Utku Kocaer, Mustafa Kaymul, Uğur Garan, Uğur Muslu, Talha Yıldırım, Muhammed Ömür, Hasan Kösemen, Erdi Öz ve Hüseyin Kaçar 21 günlük cezaya çarptırıldı.

Hakemler

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
gerçekleri tarih yazar23 Ağustos 2015 / 10:39

bu haberi yaparken ilk önce şunu öğrenin bu yasananlar kimin zamanında olmuş,soruşturulmuş ve şimdi cezaları verilmiş,sizin önünüze verileni değil gerçekleri araştırıp yazın,yalan haberler ile kamuoyu yanıltmayın,çok zor değil ismi geçenler yada eski kurul başkanına sorun..