HOPPALA ! HAKEMLER

Bu haber 1.451 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

HOPPALA !

Sakarya hakem camiasından kaos üstüne kaos yaşanıyor. İl Hakem Kurulu Başkanlığı’na Ercan Yıldırım’ın gelmesinin ardından AFDK 9 hakem ve 3 gözlemciye görevlerini kötüye kullanmaktan ceza yağdırdı. Sakarya hakem camiasında kötü gidişat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İl Hakem Kurulu Başkanlığı’na Mehmet Alemdar’ın yerine Ercan Yıldırım atanmıştı. Hakem camiasında Ercan Yıldırım dönemi de kaosla başladı. Amatör Futbol Disiplin Kurulu (AFDK), 17 Ağustos’ta yaptığı toplantısında 9 hakem ve 3 gözlemciye ceza yağdırdı. AFDK, gözlemci Zafer Yıldırım ile Haydar Çay’a görevini kötüye kullanmaktan 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi. Gözlemci Cemal Akkaya ise müsabakalarda gerekli özeni gösteremeyerek talimatlara aykırı harekette bulunmaktan 21 gün hak mahrumiyeti cezası aldı. 1 yıl hak mahrumiyeti alan Yıldırım ve Çay’ın Tahkim Kurulu’na itiraz edeceği öğrenildi.

HAKEMLER

AFDK, Sakaryalı 9 hakeme müsabakalarda gerekli özeni göstermeyerek talimatlara aykırı harekette bulundukları gerekçesiyle 21 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. Rahmi Utku Kocaer, Mustafa Kaymul, Uğur Garan, Uğur Muslu, Talha Yıldırım, Muhammed Ömür, Hasan Kösemen, Erdi Öz ve Hüseyin Kaçar 21 günlük cezaya çarptırıldı.

Hakemler

HOPPALA ! HAKEMLER” için bir yorum

  1. bu haberi yaparken ilk önce şunu öğrenin bu yasananlar kimin zamanında olmuş,soruşturulmuş ve şimdi cezaları verilmiş,sizin önünüze verileni değil gerçekleri araştırıp yazın,yalan haberler ile kamuoyu yanıltmayın,çok zor değil ismi geçenler yada eski kurul başkanına sorun..

Yorumlar kapatıldı.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.