HER MAÇA GALİBİYET PAROLASIYLA ÇIKIYORUZ

Sosyal Medyada Paylaş

HER MAÇA GALİBİYET PAROLASIYLA ÇIKIYORUZ
Socar Petkim ile oynanan zorlu mücadele sonrası açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, “Büyükşehir Basketbol Takımı her maça galibiyet parolasıyla çıkıyor. Hafta boyunca hazırlıklarımızı bu hedef doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Seyircimizin üst düzey destekleriyle takımımızın yükselişi devam edecek” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Ligi 20. hafta programı kapsamında Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda karşılaştığı Socar Petkim Spor Kulübü Basketbol Takımını 95-86 mağlup etti. Zorlu mücadele sonrası açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Büyükşehir Basketbol Takımını yalnız bırakmayan Sakaryalı basketbol severlere teşekkür etti.
ÖNEMLİ BİR GALİBİYET
Altuğ, “Ligin 20. haftasını çok önemli bir galibiyetle tamamladık. Parkede mücadele eden basketbolcularımız üst düzey bir performans ortaya koydular. Ekibimizi tebrik ediyorum. Bizi sevindiren bir diğer gelişme de takımımıza yeni katılan isimlerin performanslarıydı. İnşallah ilerleyen haftalarda yeni isimler takımımıza daha fazla katkı sağlayacak. Büyükşehir’in ilerleyişi devam edecek” ifadelerini kullandı.
YÜREKTEN İNANDIK
Akgün Altuğ açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Büyükşehir Basketbol Takımı her maça galibiyet parolasıyla çıkıyor. Hafta boyunca hazırlıklarımızı bu hedef doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Seyircimizin üst düzey destekleriyle takımımızın yükselişi devam edecek. Salonu dolduran Sakaryalı sporseverlere teşekkür ediyoruz. Son galibiyetimizde de önemli bir rol aldılar. Sakarya basketbolda güzel bir hava yakaladı. Şehir yöneticilerimizin destekleri, takımımızın performansı ve taraftarımızla sezonu şampiyonlukla tamamlayacağımıza yürekten inanıyoruz.”
Akgün Altuğ

Related posts