HENDEK KARATE MACARİSTAN’ A GİDİYOR

Bu haber 832 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

HENDEK KARATE MACARİSTAN’ A GİDİYOR

Hendek Belediyesi Karate Takımı 26 Kasım 2015 tarihinde 10 sporcusu ile birlikte Macaristan’ın dubrovnik Kentine özel maça yolculuk edecek.

Hendek Belediyesi Karate takımından İlker Eren Özel Alper Yazıcı, Mehmet Efe Kayacık, Emirhan Hane, Sefa Onur Er, İremnur Şahin, İkra Kavak, Berke Salih Yetimoğlu, Yusuf Zeren, Beyza Duman maça katılacak sporcular.

26 kasım sabahı yolculuk edecek olan sporcular 30 kasım pazartesi günü yurda dönüş yapacak.

Antrenör Nurkan Kayacık maçla ilgili şunları söyledi:’ sporcularımızı böyle yurt dışı turnuvalara sokarak daha da profesyonelleşmelerini umuyoruz.  Her yıl farklı sporcularımızı bu tip organizasyonlara sokmak için çalışıyoruz. Sporcu velilerimiz de bizlere bu konuda gerekli desteklerini veriyorlar. Sporcularımızın performanslarından memnunum. İnşallah macaristan’dan güzel bir sonuçla döneceğiz.’ Dedi.

BAŞKAN PÜSKÜLLÜ DESTEKLERİNİ ESİRGEMEDİ

Hendek Belediyesi Başkanı Sayın İrfan Püsküllü Macaristan’ a gidecek sporculara desteklerini esirgemezken turnuva ile ilgili şunları söyledi:’ Takımımıza, sporcularımıza ve kulüp antrenörümüze güveniyoruz.  Turnuvadan başarılı döneceklerine ve çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacaklarına inanıyoruz. Tüm sporcularımıza ve Antrenörümüze başarılar diliyorum.’ Dedi.

hendek karete

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.