SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

HENDEK BOĞAZSPOR’DA DEĞİŞİM RÜZGARI

Bu haber 07 Şubat 2015 - 3:22 'de eklendi ve Bu haber 905 kez okundu. kez görüntülendi.

Teknik Direktör Arslan Taşkın ve Kaleci Rıdvan ile anlaşma imzaladı
HENDEK BOĞAZSPOR’DA DEĞİŞİM RÜZGARI
1 nci Amatör Küme temsilcilerinden Hendek Boğazspor’da değişim rüzgarı yaşandı. Boğazspor Kulübü, teknik direktör Erkan Güleryüz ile “anlaşmalı” olarak sözleşmeyi feshederken, Güleryüz’ün yerine Arslan Taşkın getirildi. Hendek Boğazpor ayrıca, Kırkpınar Kalecisi Rıdvan ile de anlaşma imzaladı.
Boğazspor eski teknik direktörlerinden Arslan Taşkın ile kaleci Rıdvan’ın göreve başladığı, yarınki maçta görev alacakları kaydedildi.
“ANLAŞMALI” AYRILIK
Öte yandan 1.Amatör Küme Temsilcilerinden Hendek Boğazspor Antrenörü Erkan Güleryüz , Kulüp yönetimi ile karşılıklı anlaşarak görevi bıraktığını açıkladı.
1.Amatör küme liginin 3.haftası göreve gelerek başarılı bir performans sergilemesinin ardından görev yaptığı süre içerisinde sadece bir mağlubiyet alan Hendek Boğazspor Antrenörü Erkan Güleryüz yaptığı açıklamada “ Kulüp yöneticilerimiz ile bir araya gelerek yaptığımız görüşmeler sonucu özel nedenlerden dolayı başarılı bir şekilde yoluna devam eden takıma zarar vermek istemediğimi belirterek görevimi bırakmak istediğimi ifade ettim. Yönetim Kurulu üyelerimiz de anlayışla karşılayarak karşılıklı sözleşmemizi fesh ettik. Bundan sonra Boğazspor’un aynı kararlılıkla hedefine doğru gideceğine inanıyor ve başarılar diliyorum. Bizlere bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Kulüp Başkanı Şenol Taşkın ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ederim” dedi
Hendek Boğazspor Kulübü Yönetim Kurulu da yaptığı açıklamada “Antrenörümüz Erkan Güleryüz ile karşılıklı anlaşarak, sözleşmesini feshetmiş bulunmaktayız. Kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.
ŞENOL TAŞKIN KALECİ RIDVAN

ARSLAN TAŞKIN

ERKAN GÜLERYÜZ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.