Hayrettinspor Ligler başlamadan rahat bir nefes aldı..

Bu haber 710 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Hayrettinspor Ligler başlamadan rahat bir nefes aldı..
2. Amatör de mücadele edecek olan Hayrettinspor, ligler başlamadan önce sponsor desteği ile büyük moral buldu..
2.Amatör Kümede mücadele edecek olan Hayrettinspor lig maçları öncesi mahkeme sürecine birde maddi sıkıntılar eklenince zor günler yaşamıştı. Futbolcuların ücretlerini ödemekte güçlük çeken Hayrettinspor’un imdadına sponsor yetişti.
İstanbullu iş adamı Emin Aslan dan, Hayrettimspor’a 2. Amatör Liglerin başlamasına kısa bir süre kala destek geldi. Hayrettinspor’a forma ve malzeme desteğinin yanı sıra maddi destek te sağlayan iş adamı Emin Aslan, kulübün rahat bir nefes almasını sağladı.
İş adamı Emin Aslan’ın desteği ile futbolcuların alacakları ödenirken, Pamukova belediyesinden de destek gelince, Hayrettinspor yeni sezon öncesi transfer atağına geçti. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Hayrettinspor üç futbolcu ile görüşmelerin başladığını bildirdi.
Hayrettinspor Kulüp başkanı Volkan Çanak, kulübe maddi anlamda destek sağlayan Pamukova belediye başkanı Cevat Keser ve iş adamı Emin Aslan’a teşekkür ederek “ Kulübümüzün en zor dönemleri yaşadığı bu süreçte, bilere maddi anlamda destek veren belediye başkanımız sayın Cevat Keser ve iş adamı sayın Emin Arslan’a Hayrettinspor Kulübü olarak teşekkür ediyoruz. Taraftarlarımıza ve sporseverlere bu sezon sahalarda çok farklı bir Hayrettinspor seyrettireceğiz “ dedi.
hayrettinspor_2

hayrettinspor_3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.