Harmanlıktan buraya kadar 1-4

Bu haber 871 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Harmanlıktan buraya kadar 1-4
Harmanlıkspor deplasmanda ilk üç hedefi içinde olan Kırkpınar spora 4-1 yenildi ve bu yenilgiyle Süper lige veda etti. Kırkpınar maçına sadece bir yedek oyuncu U 17 oynayanlarda gibal ensoksiyona yakalanan sporcular zorunlu olarak bir yedekle gitti Harmanlık önünde Kırkpınar spor ilk yarıyı Murat Yıldız ve Yıldırımını attığı gollerle 2-1 önde kapadı. Bu yarıda Harmanlık sporun tek golünü penaltıdan Emre Akkuş attı. İkinci yarıda Kenan ve Furkan attı gole Kırkpınar spor maçı 4-1 kazandı.
Saha Kırkpınar
Hakemler Hüseyin Kaçar Ertan Bozdemir Bahadır İleri
Kırkpınarspor Emre *** Murat Ali ** Alpercan ** Yunus **Kemal ** Muharrem ** Soner * Murat Yıldız ** ( ( İlyas **) şenol **( Furkan **) Kenan *** Yıldırım ** ( Erhan **)
Antrenör Mehmet Ucar
Harmanlıkspor Furkan ** Recep ** Eser ** İsmail ** Görkem *( Buğra **) Kubilay ** Emirhan ** Emre Akkuş ** Samet ** Alpaslan **
Antrenör Tevfik Tetik
Kırmızıkart:Dk 85 söner(Kırkpınarspor)
Goller Dk 5 Murat YıldızDk 30 Yıldırım Dk 65 Kenan Dk 85 Furkan ( Kırkpınarspor( Dk 42 P Emre Akkuş ( Harmanlıkspor)
kırkpınar

Harmanlıktan buraya kadar 1-4” için bir yorum

  1. HARMANLIKSPOR SÜPER AMATÖR LİGİNDE HİÇBİR FUTBOL DIŞI HAREKETİN İÇİNDE OLMADAN DÜŞMEMİZE RAĞMEN CENTİLMENLİK ÖLÇÜLERİNDEN EN UFAK BİR TAVİZ VERMEDEN ONURUMUZ İLE BU Lİ,GE VEDA EDİYORUZ.ANCAK HARMANLIKSPOR’UN MİSYONU DEVAM EDECEKTİR.ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ İLE SAKARYA AMATÖR FUTBOLUNUN SES GETİRECEK BİR TAKIMI OLACAKTIR.BU NEDENLE LİGİMİZDE PLAY OFF ‘A KALAN TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ.BU YIL BİZLERLE BİRLİKTE SEVİNEN ,ÜZÜLEN SPORCU KARDEŞLERİMİZE DE TEŞEKKÜR EDİYORUZ SAĞOLSUNLAR VAR OLSUN LAR FUTBOL SADECE SKOR YAPMAK DEĞİLDİR.SPOR CAMİASINA KULUBÜMÜZE YAPTIĞIMIZ MAÇLARDA GÖSTERDİKLERİ MİSAFİRPERVERLİKTEN ÖTÜRÜ ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.