SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

HARİKA BİR TÖREN

Bu haber 03 Kasım 2015 - 20:58 'de eklendi ve Bu haber 950 kez okundu. kez görüntülendi.

HARİKA BİR TÖREN

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri “ Yılın Sporcuları Ödül Töreni “ Sen Otel salonunda gerçekleşti. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş,Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Askf Başkanı Yaşar Zımba, eski Milet vekili Ali İnci ile protokol üyelerinin  katıldığı ödül töreninde Sakarya’yı Yurt genelinde ve uluslar arası müsabakalarda temsil etmiş ve derece almış sporcularla onların antrenörleri, branş İl Temsilcileri ve amatör spor kulüpleri yöneticileri ile sporcular katıldı.

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

Törenin açılış konuşmasını Askf Başkanı Yaşar Zımba yaptı. Daha sonra kürsüye gelen Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih çelikel başarılar kazanmış sporcuları kutladı ve Sakarya’da daha da başarılı sporcuların yetişmesi için gayret sarf ettiklerini söyledi. Eski Milletvekili Ali İnci de konuşmasında sporun güzelliklerinden bahsetti. Sakarya Valisi Hütseyin Avni Coş ta yaptığı konuşmada başarılar elde etmiş sporcuları kutlarken her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını söyledi. Daha sonra ödül törenine geçildi. Ödül töreninde daha önce Gençlik hizmetleri ve Spor il Müdürlüğünce belirlenmiş ulusal ve uluslar arası başarılar elde etmiş sporcular ve antrenörleri sahneye davet edilerek sırasıyla protokol tarafından sporculara başarı belgesi, antrenörlerine şilt, iş adamları tarafından da bu sporcu ve antrenörlere altın hediye edildi. Oldukça kalabalık bir ortamda gerçekleşen Yılın sporcuları ödül töreni ilk olmasına rağmen başarılı bir organizasyonla tamamlandı. Yılın Sporcuları Ödül törenini Uluslar arası karate hakemi ve Askf Yönetim Kurulu üyesi Uğur Kobaş başarıyla sunarken, yılların spordaki deneyimini de ortaya koymuş oldu. Yılın Sporcuları Ödül Töreninin geniş haber ve fotolarını da yarınki sayfamızda bulabilirsiniz.

DSC_5017 DSC_5028 DSC_5145 DSC_5201 DSC_5223 DSC_5260 DSC_5291 İl Müdürü Fatih Çelikel Protokol-1 Protokol-2 Vali Hüseyin Avni Coş Yaşar Zımba açılış konuşmasını yaptı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.