SON DAKİKA

Hakemlerimiz İsviçre’de…

Bu haber 28 Mayıs 2015 - 10:39 'de eklendi ve Bu haber 915 kez okundu. kez görüntülendi.

Hakemlerimiz İsviçre’de…

Uluslararası 5. Basler open Karate turnuvası 30 Mayıs tarihinde İsviçre’nin Basel kentinde yapılacak. Şu ana kadar 11 ülkeden kayıtların yapıldığı turnuvaya 230 civarında sporcunun katılması bekleniyor.

Turnuvanın Organizatörü olan İsviçre Shotokan karate federasyonunun daveti üzere, ilimizden 7 hakem uluslararası Basler open turnuvasında görev alacak.

Avrupa Dünya hakemi Uğur Kobaş’ın başhakem olarak görevlendirildiği turnuvada, ilimizden Tayfun Kobaş, Elmas Kaymaz, Arzu Çeken, Enes Topaloğlu, Emrah Kaşkaş, Ercan Durgun katılacak.

Avrupa, Dünya hakemi ve turnuva sorumlu hakemi “Uğur Kobaş “Beş yıldır kurduğumuz güzel dostluklar neticesinde İsviçre’deki müsabakalara katılıyoruz. Bu sene yedi hakemle katılarak organizasyona katkı sağlamaya çalışacağız. İlimiz hakemleri bu yıl il içi ve dışı olmak üzere bir çok organizasyonda hakemlik yaptı. İlimiz hakemlerinin gelişimine katkı sağlayacak yurt dışı faaliyetlerine katılmaya devam edeceğiz. İlimiz hakemlerinin yurt dışında görev almaya devam etmeleri,  ilimiz karate hakemliğinin gurur tablosudur. Dedi

İlimiz hakemleri Perşembe sabahı hava yolu ile yola çıkarak Pazar Günü aynı şekilde yurda dönecekler.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.