HAKEMLER’DE TUHAF GELİŞMELER !

Bu haber 696 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

HAKEMLER’DE TUHAF GELİŞMELER !
Hakem camiası son günlerde büyük bir iddiayla çalkalanıyor. Hakemler Derneği Başkanı Oğuzhan Şenler, İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar’ın görevden alınarak yerine Ercan Yıldırım’ın getirilmesi için çalışma yaptığı konuşuluyor!
GÖRÜŞMELER YAPILDI
Hakem camiasında kazan kaynamaya devam ediyor. Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Oğuzhan Şenler, uzun zamandır arasının bozuk olduğu İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar’ın görevden alınması için Merkez Hakem Kurulu Bölge Sorumlusu Fahir Ersoy’la görüştüğü öğrenildi. Şenler’in, Bölge Sorumlusu Ersoy’a, Alemdar’ın görevden alınarak yerine Ercan Yıldırım’ın atanmasını istediği gelen haberler arasında yer alıyor.
SEÇİM ÖNCESİ HEYECAN BAŞLADI
MHK Bölge Sorumlusu Fahir Ersoy’un, Oğuzhan Şenler’le yaptığı görüşmenin ardından izleyeceği yol merak ediliyor. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında il Hakem Kurulu ile Hakem ve Gözlemciler Derneği arasındaki köprülerin iyice koptu. Öte yandan Şubat ayında gerçekleşecek Hakem ve Gözlemciler Derneği başkanlığı seçimi öncesinde mevcut başkan Oğuzhan Şenler’in karşısına güçlü bir rakibin çıkacağı da kulislerde sıkça konuşuluyor.
eRCAN YILDIRIM-1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.