SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

HAKEMLER DEVAM DEDİ !

Bu haber 23 Ocak 2015 - 17:31 'de eklendi ve Bu haber 1.063 kez okundu. kez görüntülendi.

HAKEMLER DEVAM DEDİ !
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şubesi’nin olağan genel kurulu Dernek binasında yapıldı. 3 Yıldır görev yapan yönetim bir 3 Yıllığına daha göreve devam dedi. İmza atan 81 Üyenin 3’ü boş çıkarken 78 Üye yönetimin devamına karar verdi.
TEK LİSTE
102 Üyeli Derneğin genel kuruluna 81 Üye katıldı. Açılış konuşmasını yapan Başkan Oğuzhan Şenler daha sonra gelen talep üzerine Divan kurulunun seçimi için onay istedi ve oy birliği ile Divan Başkanlığına duayen hakemlerden ve gözlemci Reşat Mısır, üyeliklere de Mükremin Uzer, Burhan Çakar, Erdi Öz ve Mevlüt Berberoğlu seçildiler. Divan Başkanı gündemi tek tek takip etti ve sıraki konular hakkında ilgililerden konuşma istedi.Kesintilerle ilgili olarak üyelerden karşılıklı iki önerge gelince konu tartışmaya açıldı ve nihayetinde uzlaşılarak önergeler geri çekildi. Daha sonra seçim maddesine geçildi. Başkan Mısır bir liste olduğunu başka bir listenin olup olmadığını sordu ama ikinci bir liste çıkmayınca tüzük gereği kapalı oylamaya geçildi. Oylama bittikten sonra yapılan oy sayımında oylamaya katılan 81 Üyenin 78’i yönetimin devamına olur verirken 3 Üye de boş oy kullanmayı tercih etti.
YENİ LİSTEDE KİMLER VAR ?
Genel Kurulu oy sayımı sonrasında tekrar göreve gelen yönetim kurulu listesi şöyle ;
BAŞKAN : Oğuzhan Şenler
ASİL ÜYELER : Abdülkadir Demirağ, Ozan Zımba, Suat Güz, Mehmet Akıncık
YEDEK ÜYELER : Erkan Engin, Ömer Faruk Yeşil, Burak Olcar, Arif Sucuoğlu, Yunus Eren
GENEL MERKEZ DELEGELERİ :
ASİL : Mehmet Alemdar, Ercan yıldırım, Fatih Sucuoğlu, Erkan Engin, Ömer Faruk Yeşil, Ahmet Öztürk
YEDEK : Şaban keskin, Burhan Çakar, Özgür Ömez, Mehmet Alaçam, Semih kahraman, Gökhan Üresin
“ MEDYA’DA SORULAN SORULARIN BURADA SORULMASINI İSTERDİM “
Divan kurulu’nun sonucu açıklamasından sonra bir teşekkür konuşması yapan Başkan Oğuzhan Şenler bugüne kadar yaptıklarını ve bundan sonra da neler yapmak istediklerini uzun uzun anlattı. Bir ara yerel basında karşıt görüşlü arkadaşların bazı sorular yönelttiğine değinen Şenler “ gönül isterdi ki o arkadaşlar burada bana yüzüme karşı bu soruları yöneltselerdi. Bakınız hiç te sıkıntılı bir durumumuz yok ve ne varsa zaten burada ben cevaplıyorum “ Diye konuştu. Konuşma sonrasında bir araya gelen hakemler birbirlerini ve yeni yönetimi kutlarlarken “ selfye “ çekmeyi de ihmal etmediler,
bayan hakem

divan

DSC_0942

DSC_0960

DSC_0964

DSC_1018

oguz

oguzhan şenler

toplu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.