SON DAKİKA

Güreşte Seçmeler Tamamlandı

Bu haber 31 Ocak 2018 - 13:17 'de eklendi ve Bu haber 258 kez okundu. kez görüntülendi.

Güreşte Seçmeler Tamamlandı

Küçük Minik ve Büyük Minikler Güreş İl Seçmeleri , Yenikent Spor Salonunda yapıldı.

Yenikent Spor Salonunda 200’e yakın sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Güreş İl Seçmelerinde  serbest ve grekoromen stilde başarılı olan sporcular belli oldu. Güreş İl Temsilcisi Secati Eker,  Yıldız ve Gençler İl Seçmelerinin ardından , Miniklerde de başarılı olan sporcuları belli oldu. İlimizi yurt içi müsabakalarda temsil edecek olan sporculara başarılar diliyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e de güreş sporuna desteklerinden dolayı camiamız adına teşekkür ediyorum. “ dedi.

11-13 Yaş Serbest Sonuçları

23-26 Kg.

1- Sinan Karadeniz (Akyazı)

29 Kg.

1-Burak Büyükkaya (Kocaali)

2-Enes Demirsel (Ferdi)

32 Kg.

1-Bilal Erdem (Akyazı)

2-Ufuk Recep Uludağ (Ferdi)

35 Kg.

1-Hamza Sarpdere (Ferdi)

2-Enver Samet Arar (Kocaali)

3-Yiğit Atmaca (Boybeyi)

3-Semih Altun (Boybeyi)

38 Kg.

1-Ahmet Yasir Keleş (Ferdi)

2- Adem Kaya (Akyazı)

42 Kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-S.Bilal Çapoğlu (Erenler)

3-Zafer Boztepe (Boybeyi)

3-Abdurrahman Mutlu (Erenler)

47 Kg.

1-H.Efe Sezer (Adaspor)

2-A.Berat Karaman (Ferdi)

3-Mehmet Şahin (Kocaali)

53 Kg.

1-B.Ali Yeşiltaş (Akyazı)

2-E.Eren Uğurel (Ferdi)

3-Melih Uygun  (Boybeyi)

  1. Kerem Soydan (Ferdi)

59 Kg.

1-Hüseyin Albayrakoğlu (Akyazı)

2-H.İbrahim İşler (Ada)

66 Kg.

1-Gökdeniz Yılmaz (Boybeyi)

75 Kg.

1-M.Talha Başar (Akyazı)

90 Kg.

1-F.Mervan Başer (Akyazı)

 

14-15 Yaş Grekoromen Sonuçları

38 Kg.

1-H.Efe Aykırı (Hendek)

2-Mehmet Yolcu (Hendek)

3-Emiralp Gedik (Hendek)

3-Yasin Dizen (Hendek)

41 Kg.

1- Recep Cihan Ölçer (Hendek)

44 Kg.

1-Efe Resul Temizce (Hendek)

48 Kg.

1-Osman İlaslan (Hendek)

2-A.Kadir Birinci (Hendek)

3-Samet Koto (Ferdi)

3-Ömer Baylan (Hendek)

52 Kg.

1-Ekrem Erdem (Hendek)

2-Ömer Aksoy (Kocaali)

3-Efe A.Karakaya (Hendek)

3-Fuat Bayraktar (Hendek)

57 Kg.

1-Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)

2-Gökhan Şişman (Hendek)

3-Yusuf Huruzcu (Ferdi)

3-Abdülkadir Çetin (Adaspor)

62 Kg.

1-Eray Pilavcı (Hendek)

2-Yiğit Yusuf Cebeci (Ferdi)

3-Ali Haydar Öbakrı (Hendek)

3-Atilla Dere (Hendek)

68 Kg.

1-Erhan Kuş (Hendek)

2-Talha Demir (Adaspor)

3-Toprak Eltutan (Hendek)

3-Salih Temizce (Hendek)

75 Kg.

1-M.Semih Büyükçınar (Adaspor)

2-Y.Enes Güner (Ferdi)

3-Furkan F.Coşkun (Hendek)

3-Ferhat Virdil (Ferdi)

85 Kg.

1-M.Emre Helvacı (Hendek)

2-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

 

11-13 Yaş Grekoromen Sonuçları

29 Kg.

1-Rahman Keskin (Hendek)

2-Burak Büyükyaka (Kocaali)

32 Kg.

1-Emirkan Zırın (Ferdi)

2-Salih Yılmaz (Hendek)

3-Furkan Kumru (Hendek)

3-Kadir Yolcu (Hendek)

35 Kg.

1-Y.Hamza Sarı (Hendek)

2-E.Samet Arar (Kocaali)

3-Tarık Atmaca (Hendek)

3-Hamza Sarpdere (Ferdi)

42 Kg.

1-E.Resul Temizce (Hendek)

2-Ali Bekar (Ferdi )

3-Abdullah Erdem (Ferdi)

47 Kg.

1-Mehmet Memi (Ferdi)

2-R.Arda Işıkveren (Ferdi)

3-M.Yiğit Albayrak (Hendek)

3-M..Halit Temizel (Hendek)

53 Kg.

1-E.Atakan Karakaya (Hendek)

2-Emirhan Cihan (Ferdi)

3-E.Eren Uğurel (Ferdi)

3-Tolga Dere (Hendek)

59 Kg.

1-V.Efe Tantan (Ferdi)

2-E.Tuğra Dayal (Ferdi)

3-M.Safa Kavakçı (Hendek)

3-Burakcan Tüz (Ferdi)

66 Kg.

1-Yiğit Erdoğan (Ferdi)

2-E.Yiğit Arslan (Ferdi)

3-M.Enes Çelik (Hendek)

3-Ömer Bayrak (Hendek)

75 Kg.

1-Hüseyin Hamza Örel (Hendek)

2-M.Ali Kara (Hendek)

3-Salih Temizce (Hendek )

3-Cihan Sarı (Hendek)

90 Kg.

1-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

2-Mert Cem Kesici (Hendek)

3-B.Oğuz Akçelik (Ferdi)

 

14-15 Yaş Serbest Sonuçları

34-38 Kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Yaşarn Çeçen (Boybeyi)

41 Kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-R.Cihan Ölçer (Hendek)

3-Zafer Boztepe (Boydemi)

44 Kg.

1-Taner Algan (Akyazı)

48 Kg.

1-Erhan Algan (Akyazı)

2-Yaser Atmaca (Akyazı)

3-Samet Koto (Ferdi)

52 Kg.

1-Ömer Aksoy (Kocaali)

2-Bilal Muti (Ferdi)

57 Kg.

1-Emirhan Yalçınkaya (Erenler)

2-Yusuf Huruzcu (Ferdi)

3-Abdülkadir Çetin (Adaspor)

62 Kg.

1-Semih Karagöl (Erenler)

2-Yunus Huruzcu (Ferdi)

3-Burakcan Tüz (Ferdi)

68 Kg.

1-MümincanAygün (Akyazı)

2-Sadullah hikmet (Boybeyi)

3-Yusuf Karahan (Ferdi)

3-M.Emin Duman (Boybeyi)

75 Kg.

1-Abdurrahim Mutlu (Erenler)

2-Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)

3-Sefa Ertuna (Ferdi)

3-Y.Enes Güner (Ferdi)

85 Kg.

1-Mahmut Düzcan (Akyazı)

2-Hüseyin Budak (Erenler)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.