SON DAKİKA

Gözlem Gürses dengeleri bozdu

Bu haber 19 Mayıs 2016 - 23:02 'de eklendi ve Bu haber 976 kez okundu. kez görüntülendi.

Gözlem   Gürses dengeleri bozdu

Sakaryaspor kongresine sayılı saatler kala eski Başkan adaylarından İsmail Gürses’in devreye girmesi kesinleşince, dengeler birden değişti diye düşünmemek mümkün değil. 153 kişilik Kongre üyeleri içinde ağırlığın Halit Evinin ,ağırlığın Gürses’ten yana isimlerle yüklü olduğunu görmemek adına, kör olmak gerek. Bu saatten sonra İbrahim Nalbantın ,bu saatten sonra Osman Himmet babalı oğlunun ,bu saatten sonra 4 Trilyon bulduk iddiasıyla yola çıktıklarını deklare eden Yılmaz Kuzeyin işi çok zor. Bu genel kurul bayağı renkli geçecek. Ben onu bunu bilmem bu gelişmenin ardından daha önce yola çıkan Başkana adayları önlerinde kalan kısa zaman dilimi eşliğinde buna göre yeni bir strateji belirleyeceklerini düşünüyorum. Bu düşünceler eşliğinde  Bu genel kurul  içinde sürprizler barındıran sona ana kadar satsoya  soru işaretleri taşıyan bir kongre olacak. Bu genel kurulda Sakaryasporun kaderini belirleyecek olan kongre üyelerine çok iş vede çok sorumluluk düşecek. Büyükşehir Belediye Başkanının ciddi olduğuna inandığımız liste ne olursa olsun ,Sakaryasporu istenilen hedefe taşıyacağına inandığımız listeye destek oluruz diyerek seçim öncesi görüş bildirmesinin ardından ,hem adayların listelerini buna göre tanzim etmesi  kaçınılmaz olacak. Bu düşünceler eşliğinde oluşacak yönetim listesini iyi irdeleyip ona oylarıyla buna testek olacak olan genel kurul üyelerine, Cumartesi günü büyük sorumluluk düşüyor. Genel kurul üyeleri en iyisini bilir diyerek Satsoya doğru yol almak gerek. Mübarek Berat Kandilinin yaşanacağı bu günlerde bütünleşecek olan Sakaryaspor Genel kurulunun bu duygular eşliğinde hayırlara vesile olmasını erkenden dilesek bir mahsuru yoktur herhalde.

 

Nazım Aktürk
Nazim Aktürkfutbol_hoca@hotmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Hikmet Canay20 Mayıs 2016 / 02:59

Nazım bey daha illa bir adayı öne cikarticam diye bu kadar zorlama yazılar yazmayı bırakın bence.
Bir kere oylar ne ismail gurseste nede halit evinde, oylar selahattin aydın ve Zeki Tocoglunda. Bundan bir kaç dönem öncesini söyleseydiniz sizi haklı bulurdum. Zira o zamanlar oylar yukarıda reklamını yaptığınız beylerdeydi. Ama Sakaryaspor da genel kurul yapısı değişti. Daha bundan bile haberiniz yok.
Ayrıca sizin dediginiz gibi oylar bu kişilerde olsa ki değil burda bunu yazmanız nasıl bir demokrasi anlayışıdır ? O zaman sizin düşüncenize gore diğer 3 başkan adayida çekilsin secimden. Bu yazıyı Size hic yakıştıramadım…