SON DAKİKA

Gözlem Ben bu filmi..

Bu haber 05 Ağustos 2015 - 0:27 'de eklendi ve Bu haber 1.525 kez okundu. kez görüntülendi.

Gözlem   Ben bu filmi..

Sakaryada bir grup hakem İHK nin Sakarya’daki  Başkanına takmış. Ya gidecek ,ya gidecek. Hedefin ucunda Mehmet Alemdar var. Neden Mehmet Alemdar? Niçin Mehmet Alemdar? Hakemler makamı mevkisi ne olursa olsun İHK larına karşı yaptırımcı olabilirler mi ? Benim bildiğim olamazlar, Olamazlarda bu ve buna benzer şekilleriyle ben bu filmi Hakem evinde izledim. Hemde o günlerde  ön sıralardaydım. Zamanın birinde bana söz geçiremeyenler, benimde ipimi çekmek adına uğraş vermişlerdi. Sonunda uyduruk raporlar eşliğinde beni camiadan uzaklaştırmışlardı.  Özellikle klasman apoletleri üs düzey olanlar, bu tip eylemlerde bu gün olduğu gibi başı çekerler. Bu gün vizyona konan filmin  şekli ,biçimi geçmişe göre ağır,hemde çok ağır. Bu işlere soyunanlar ,kelle avcılığına soyunanlar bir gün gelir bu yoldan  kendilerinizde  kapının önünde bulurlar. Kimsenin yaptığı , kimsenin yanına kar kalmaz. Ben buna Midyat’a pirince giderken, evdeki bulgurdan olmaya benzetirim. A.Kadir Aypek anlattı ben dinledim. Hakemlikte bir ömür geçiren bu duayen isim Mehmet alemdarın hedef seçilmesini anlamış değil. Ama ben bu işin farkındayım. Bu gün bu kardeşler bir kısmını Sapanca ya taşıdıkları hakemliğin tümünü kendi kontrollerine alıp, Sakarya bizden sorulur havasının peşindeler. Başarılı olurlar mı  ? Ercan Yıldırımı Mehmet Alemdarın koltuğuna oturtabilirler mi ? Olur veya olmaz ,Mehmet Alemdar gelir Ercan Yıldırım gelir. Ben bu işin orasında burasında değilim. Ama bu karışıklık bu gün ki  Hakem dünyasının resminin içinde çuk diye kendine yer bulamaz. Mehmet alemdarın kellesine talip olanlar unutmasınlar onların bu eylemlerinin karşısında Hakem desteği ,Dernek desteği yok. Bu gün bu KAOS ortamını Hakem vizyonuna koyanlar keşke Hakemliklerini yapsalardı. Bu işlere soyunanlar bu gün olmasa bile, gün gelir bu gün yarattıkları fırtınanın bedelini de öderler. Son  sözlerim ,Mehmet Alemdar gidebilir. Ama bu şekliyle değil. İHK ları birileri istiyor diye giderlerse o kurumun itibarı sıfırlanır. Bu yüzdende gitmek isteyen ama bunu bu günlük erteleyen Mehmet alemdara diyorum ki  onlar istedi diye sakın olaki gitme. Hatta gitmemek için dünden daha fazla istekli  ol. İstifa erdemliktir. Olabilirde bu istifa sapanca havası basanlar istedi diye olmasın. Bırak ipini çekecekse MHK çeksin diye cemde  yeni iş başına gelen Hakem yönetmenlerinde  kapılarına gelip kelle avcılarına göre davranırsa da  , bu iş Sakarya Hakemliğine yarardan çok zarar verir.

Nazım Aktürk
Nazim Aktürkfutbol_hoca@hotmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
Ağa Baba5 Ağustos 2015 / 01:19

Mehmet Alemdar ın ve ihk nin yaptıkları değil Sakarya da tüm Türkiye de gazetelerin ana sayfalarında yer aldı.Mehmet Alemdar ve Aptüllkadir Aypek suçluyu başka yerde arayacaklarına kendilerine bakmalılar.Ahmet Öztürk Mehmet Alemdar dan çok çok daha iyi bu görevi yapar.Bu arada Mehmet Alemdara emniyet müdürlüğü nezaretine yollayanlarla şuanda birlikte hareket etmesi aklıma şu sözü getirdi ‘DENİZE DÜŞEN YILANA SARILIR’.Camia zaten yeterince yerin dibinde.Dahada dibi yoktur diye düşünüyorum.Kim gelirse gelsin adalet versin.

aykan5 Ağustos 2015 / 09:21

ya nazım hoca.. sende varya çok yanar dönersin.. bir özgür tarafında bir aypek tarafında. sanki özgür mehmeti çok mu istiyor. bilmiyormuş gibi yapma allah aşkına.. sakaryadaki bir grup hakem dediğin mehmet ve ekibi dışındaki diğer tüm hakemler ve gözlemcilerdir 🙂 hedef şaşırtma sende