SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

GEYVESPOR EMRE ÇETİN’LE YENİDEN

Bu haber 17 Ekim 2015 - 22:32 'de eklendi ve Bu haber 1.020 kez okundu. kez görüntülendi.

GEYVESPOR EMRE ÇETİN’LE YENİDEN

Geyvespor Emre Çetin ile yeniden anlaştı.

1.Amatör D grubunun iddialı ekiplerinden Geyvespor , daha önceki sezonda takımın kaptanı ve gözbebeği olup, 5 aydır takımdan uzak kalan Emre Çetin ile yeniden anlaştı.

Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır; Geyvespor Antrenrörü Fikret Avcı ile Geyvespor yönetim kurulu üyesi Adem Top’unda hazır bulunduğu transfer görüşmesinde Emre Çetin ile imzaları attılar.

Geyvespor’dan bir süre ayrı kaldığını ifade eden Emre, yeniden takımda olmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Futbolcu arkadaşları zaten iyi tanıdığını ve herhangi bir alışma devresi yaşamadan sezona başlayacağını belirten Emre inşallah sezon sonunda Geyvespor’u süper amatör lig ile tanıştıracağız dedi.

Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı; Emre Çetin ile yeniden Geyvespor çatısı altında çalışacaklarından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek Emre’nin sporcu ahlakı ve futbol kariyeri ile diğer futbolcularada örnek olacağını belirtti.

Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır, Geyvespor olarak hedeflerinin süper amatör ligi olduğunu belirterek, bu hedef doğrultusunda hocamızın ihtiyacı doğrultusunda gerekli transferleri yapmaya devam edeceğiz dedi. Emre’nin Geyvespor için büyük destek olacağından hiç şüphesi olmadığını ifade eden Çakır  inşaallah sezon sonunda şampiyonluk kupasını hep birlikte kaldırarak mutluluğumuzu tüm Geyve  ile paylaşmak istiyoruz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

emre-cetin-yeniden-geyvesporda-

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.