Geyveli Karateciler 15 Temmuz Şehit ve Gazileri il turnuvasında göz doldurdu..

Bu haber 449 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Geyveli Karateciler 15 Temmuz Şehit ve Gazileri il turnuvasında göz doldurdu..

 

Sakarya Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü 15 Temmuz Şehit ve Gazilerini anma Karate il turnuvası Merkez Atatürk spor salonunda yapıldı. Turnuvaya Sakarya Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, başkan yardımcısı Recep Odabaş, Karate il temsilcisi Aykut Duman katıldı.

 

183 sporcunun katıldığı turnuvanın açılışında 15 Temmuz Şehit ve Gazilerimiz için saygı duruşunda bulunarak istiklal marşımız söylendi. İl müdürü Fatih Çelikel adına turnuva düzenlenen Şehit ve Gazilerimiz için konuşma yaparken, dereceye giren sporculara madalya verildi.

 

Turnuvaya katılan Geyve belediyesi, Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü, Geyve halk eğitim müdürlüğü Karate takımları sporcuları 13 altın, 10 Gümüş, 7 bronz madalya kazanarak genel klasmanlarda iki kupanın sahibi oldu.

 

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “15 Temmuz Şehit ve Gazilerimiz Minnet, Şükran ve Saygı ile andık. Şehitlerimizi Gazilerimize ne yapsak azdır, ne kadar yad etsek azdır. Dereceye giren sporcularımızı ve ailelerini de kutluyoruz.

img_0204 img_0208 img_0209 img_0218 img_0231 img_0236 img_0241

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.