Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 9ncu Akşam Maçları
Suev İnşaat. 3-Sude Gıda: 4
Hakem: Bahadır İleri
Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Tuncay Budakin, Ayhan Yeniay, Ahmet Uçar, Hasan Kol, Şükrü Güneş, Turhan Taşkın, Selçuk Başak
Antrenör: Sezgin Başak
Sude Gıda: Süleyman Yetim, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Erdem Baykan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Soner Çalışkan
Antrenör: Şemsettin Ege
Goller: Dk.11 Tuncay Budakin, Dk.13-48 Sedat Memiş (Suev İnşaat), Dk.24 Soner Çalışkan, Dk.42 Erdem Baykan, Dk.43-40 Sinan Özalp (Sude Gıda)
Sarı Kartlar: Dk.45 Mustafa Şenol, Dk.49 Şükrü Kara (Sude Gıda), Dk.46 Şaban Çolak (Suev İnşaat)
—
Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 6-Boshoku: 5
Hakem: Ömer Faruk Kılıç
Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Ali Osman Kılıç, Halil İbrahim Topçuoğlu, Volkan Karaca, Celal Bulut, İsmail Yersüven (K.Kart), Yusuf Öden, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu
Antrenör: Hilmi Kısa
Boshoku: Yasin Kaçmaz, Cem Korkmaz, Enez Sarı, Hideaki Shibuya, Raif Özer, Enis Olucak, Fatih Çiftçi, Suat Balkan
Antrenör: Birol Yavuz
Goller: Dk.7-18-31 Cem Korkmaz, Dk.9 Suat Balkan, Dk.28 Enez Sarı (Boshoku), Dk.11 Volkan Karaca, Dk.32-44 Beyti Aydın, Dk.36-41 İsmail Topçuoğlu, Dk.48 Yusuf Öden (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)
Sarı Kartlar: Dk.14 İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları), Dk.25 Enis Olucak, Dk.45 Enez Sarı (Boshoku)
Kırmızı Kart: Dk.30 İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)
—
Düzce Veteranlar: 0-Eryapı Bosna: 2
Hakem: Uğur Muslu
Düzce Veteranlar: Ünal Yüksel, Hasan Gültepe, Özkan Akbulut, Erdoğan Özcan, Kudret Güneş, Alper Özata, Şerif Ali Karanfil, Cengiz Yazıcı, Varol Keleş
Antrenör: Ömer Çetin
Er Yapı Bosna: Ferruh Bayram, Ahmet Ediz, Özcan Tanıl, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Şenol Kargün, Salih Baş, Soner Nelikel, Namık Kemal Yılmaz, Birol Yavuz, Akan Mıhçı
Antrenör: Recep Pırıldar
Goller: Dk.10-37 Şenol Kargün (Er Yapı Bosna)
Sarı Kart: Dk.27 Özcan Tanıl (Er Yapı Bosna)
—
Kocaali Çarşı: 4-Proda: 8
Hakem: Anıl Mavi
Kocaali Çarşı: Cihan Kalaycı, Volkan Zehir, Yasin Emecan, Barış Turgut, Yakup Yılmaz, Kani Genç, Erkan Durgut, Uğur Tarakçı
Antrenör: Davut Emecan
Proda: Murat Ayvaz, Ersin Başaran, Agah Şen, Fevzi Uzel, Aşkın Çelik, Bülent Oil, Serhat Karakayalar, Birkan Budak
Antrenör: Selçuk Gürol
Goller: Dk.7-32-43-47 Yasin Emecan (Kocaali Çarşı), Dk.13-16-27-33 Agah Şen, Dk.29 Bülent Oil, Dk.39 Serhat Karakayalar, Dk.49 Ersin Başaran, Dk.50 Birkan Budak (Proda)
Sarı Kart: Dk.39 Yakup Yılmaz (Kocaali Çarşı)
—
Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 3-Güneşoğlu Süt Ürünleri: 3
Hakem: Hakan Adlı
Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Nadir Deniz, Kazım Kamışoğlu, Yasin Coşkun, Ömer Ecrin, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz
Antrenör: Ayhan Sevinç
Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, Kadir Tekin, Yasin Yılmaz, Erkan Reçber, Metin Surmaz, Kazım Durgut, Kadir Küçük, İsmail Akdeniz
Antrenör: Y.Emre Kayın
Goller: Dk.2-24 Kazım Durgut, Dk.40 (K.Kalesine) Nadir Deniz (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.23-49-50 Hakan Öncü (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)
Sarı Kartlar: Dk.1 Ömer Ecrin, Dk.4 Kazım Kamışoğlu, Dk.38 Önder Batmacı (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)
Kırmızı Kart: Dk.26 (2.Sarı) Kazım Kamışoğlu (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)
—
TURNUVA PROGRAMI
15 Temmuz Cumartesi
Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.
16 Temmuz Pazar
Saat 19.30 Kaynarca Duran Teknik-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)
Saat 20.30 Rodi Burger-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.30 Esmer AVM-EKM Grup (Genç Olgunlar)
Saat 22.30 Şanlı Apart-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)
Saat 23.30 Lezita Yıldırım Piliç-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli Olgunlar)
17 Temmuz Pazartesi
Saat 19.30 Ertaş Harita-Ada Çit (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar)
Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)
Saat 23.30 Uzman Kimya-Er Yapı Bosna (Genç Olgunlar)
18 Temmuz Salı
Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)
Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)
Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)
Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)
Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)
19 Temmuz Çarşamba
Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)
Saat 21.30 Boshoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)
Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)
Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)
20 Temmuz Perşembe
Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)
Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)
Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)
Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)
Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)
—