Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 4ncü Akşam Maçları

Bu haber 431 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 4ncü Akşam Maçları

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 12-Sakarya Sanatkarlar Odası: 5

Hakem: Mustafa Bal

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Erdun Alkan, İrfan Dal, Erol Özbahçeli, Mustafa Zaimoğlu, Metin Söyler, Cengiz Kuybulu, Aydın Alkan, Mustafa Suiçmez, Hakan Sezvan, Vatan Erman, Salih Orta

Antrenör: Recep Durak

Sakarya Sanatkarlar Odası: Ahmet Koçak, Oğuz Caner, Ömer İlkbahar, Ferruh Turgut, Bülent Üzmez, Ersin Akpınar, Ayhan Cengiz, Mehmet Ecevit, Hüseyin Alkan

Antrenör: Ahmet Oktar

Goller: Dk.2-23 Mustafa Zaimoğlu, Dk.3-6-12 Hakan Sezvan, Dk.10 İrfan Dal, Dk.21 Mustafa Suiçmez, Dk.22 Metin Söyler, Dk.28 Vatan Erman, Dk.44-45 Aydın Alkan, Dk.47 Salih Orta (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor), Dk.15-49 Ersin Akpınar, Dk.33-48 Oğuz Caner, Dk.43 Mehmet Ecevit (Sakarya Sanatkarlar Odası)

Sakarya İz Reklam: 10-Eski Reji: 1

Hakem: Ahmet Gürdal

Sakarya İz Reklam: Rahmi Avcı, Yunus Emre Karaaslan, Faruk Sarman, Eyüp Berk, Halil Karaaslan, Ahmet Kara, Arif Sucuoğlu, Kadir Murat Şen, Aycan Pekşen, Ayhan Kalyoncu, Cemalettin Parlak

Antrenör: Şükrü Kara

Eski Reji: Şenol Eroğlu, Servet Duman, Selim Karabaş, Ramazan Kurtuldu, Recep Gürses, Murat Bulama, Selim Korkut, Sedat Yürüten

Antrenör: Erol Kolcu

Goller: Dk.3-38-39 Cemalettin Parlak, Dk.16 Eyüp Berk, Dk.29-47 Arif Sucuoğlu, Dk.34 Ayhan Kalyoncu, Dk.45 Faruk Sarman, Dk.46 Halil Karaaslan, Dk.49 Kadir Murat Şen (Sakarya İz Reklam), Dk.29 Servet Duman (Eski Reji)

Sarı Kart: Dk.40 Murat Bulama (Eski Reji)

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 21-Adaşen Oto&Seçkin Makina: 1

Hakem: Hüseyin Uçar

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar. Mustafa Bostan, Kemal Cavnar, Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Emrah Çetiner, Cem Başar, Savaş Başar

Antrenör: Buğra Cebeci

Adaşen Oto&Seçkin Makina: Süleyman Çakır, Ali Turan, Nejat Ümmet, Resul Soylu, Hakan Bıyık, Ercan Atik, Cemil Pelin, Savaş Öztürk, Selim Işıklar, Ferdi Halisküçük

Antrenör: Ercan Atik

Goller: Dk.3-17-27-28-30-33-34-38-40 Bülent Belat, Dk.13-31-39-44 Kemal Cavnar, Dk.14-43-47 Yusuf Taylan, Dk.19 Emrah Çetiner, Dk.20 Cem Başar, Dk.29-37 Gökhan Yıldız, Dk.32 Mustafa Bostan (1837 Sapanca Balkaya Tekstil), Dk.22 Cemil Pelin (Adaşen Oto&Seçkin Makina)

Kocaeli Masterlar: 5-Has Traktör: 2

Hakem: Engin Bıçak

Kocaeli Masterlar: Emre Arslan, Hasan Öztürk, Hasan Furuncu, Cengiz Furuncu, Ümit Serter Keskin, Kaan Balimre, Erol Pekinalp, Murat Tiraki

Antrenör: Ahmet Akkaya

Has Traktör: İlhan Sezgin, Mert Erdem, Kasım Çoker, Serkan Gümüşel, Abdurrahman Ersoy, Yusuf Açıkyörük, Tekin Işık, Turgay Koçkar

Antrenör: Sami Aydın

Goller: Dk.8 Hasan Öztürk, Dk.24 Hasan Furuncu, Dk.25 Murat Tiraki, Dk.36-37 Ümit Serter Keskin (Kocaeli Masterlar), Dk.14 Tekin Işık, Dk.42 Serkan Gümüşel (Has Traktör)

Sarı Kartlar: Dk.18 Serkan Gümüşel (Has Traktör), Dk.50 Hasan Furuncu (Kocaeli Masterlar)

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 6-Proda: 11

Hakem: Furkan Kocayıldız

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Volkan Karaca, İsmail Yersüven, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Proda: Murat Ayvaz, Agah Şen, Aşkın Çelik, Cihan Yıldız, Serhat Karakayalar, Birkan Budak, Bülent Ok, Fevzi Uzel, Melih Türk

Antrenör: İlyas Asan

Goller: Dk.6-8-15-20-23-30-43Agah Şen, Dk.7 Birkan Budak, Dk.27 Bülent Ok, Dk.35 Aşkın Çelik, Dk.45 Cihan Yıldız (Proda), Dk.16-19-28-44 İsmail Topçuoğlu, Dk.46-49 Yusuf Öden (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

Sarı Kart: Dk.25 İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

TURNUVA PROGRAMI

9 Temmuz Pazar

Saat 19.30 BAİ Yapı-Kuyudibi Savaşspor (Gençler)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Dostlar-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 Er Yapı Bosna-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

Saat 23.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Suev İnşaat (Olgunlar)

10 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 21.30 Tura Fındık-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 22.30 Doruk Koleji-Çiğ Köftecim (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı Samastı İnşaat-Doruk Koleji (Olgunlar)

11 Temmuz Salı

Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)

Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)

12 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)

Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)

13 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Hunca Masterler-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.