Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 4ncü Akşam Maçları

Bu haber 605 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 4ncü Akşam Maçları

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 12-Sakarya Sanatkarlar Odası: 5

Hakem: Mustafa Bal

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Erdun Alkan, İrfan Dal, Erol Özbahçeli, Mustafa Zaimoğlu, Metin Söyler, Cengiz Kuybulu, Aydın Alkan, Mustafa Suiçmez, Hakan Sezvan, Vatan Erman, Salih Orta

Antrenör: Recep Durak

Sakarya Sanatkarlar Odası: Ahmet Koçak, Oğuz Caner, Ömer İlkbahar, Ferruh Turgut, Bülent Üzmez, Ersin Akpınar, Ayhan Cengiz, Mehmet Ecevit, Hüseyin Alkan

Antrenör: Ahmet Oktar

Goller: Dk.2-23 Mustafa Zaimoğlu, Dk.3-6-12 Hakan Sezvan, Dk.10 İrfan Dal, Dk.21 Mustafa Suiçmez, Dk.22 Metin Söyler, Dk.28 Vatan Erman, Dk.44-45 Aydın Alkan, Dk.47 Salih Orta (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor), Dk.15-49 Ersin Akpınar, Dk.33-48 Oğuz Caner, Dk.43 Mehmet Ecevit (Sakarya Sanatkarlar Odası)

Sakarya İz Reklam: 10-Eski Reji: 1

Hakem: Ahmet Gürdal

Sakarya İz Reklam: Rahmi Avcı, Yunus Emre Karaaslan, Faruk Sarman, Eyüp Berk, Halil Karaaslan, Ahmet Kara, Arif Sucuoğlu, Kadir Murat Şen, Aycan Pekşen, Ayhan Kalyoncu, Cemalettin Parlak

Antrenör: Şükrü Kara

Eski Reji: Şenol Eroğlu, Servet Duman, Selim Karabaş, Ramazan Kurtuldu, Recep Gürses, Murat Bulama, Selim Korkut, Sedat Yürüten

Antrenör: Erol Kolcu

Goller: Dk.3-38-39 Cemalettin Parlak, Dk.16 Eyüp Berk, Dk.29-47 Arif Sucuoğlu, Dk.34 Ayhan Kalyoncu, Dk.45 Faruk Sarman, Dk.46 Halil Karaaslan, Dk.49 Kadir Murat Şen (Sakarya İz Reklam), Dk.29 Servet Duman (Eski Reji)

Sarı Kart: Dk.40 Murat Bulama (Eski Reji)

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 21-Adaşen Oto&Seçkin Makina: 1

Hakem: Hüseyin Uçar

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar. Mustafa Bostan, Kemal Cavnar, Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Emrah Çetiner, Cem Başar, Savaş Başar

Antrenör: Buğra Cebeci

Adaşen Oto&Seçkin Makina: Süleyman Çakır, Ali Turan, Nejat Ümmet, Resul Soylu, Hakan Bıyık, Ercan Atik, Cemil Pelin, Savaş Öztürk, Selim Işıklar, Ferdi Halisküçük

Antrenör: Ercan Atik

Goller: Dk.3-17-27-28-30-33-34-38-40 Bülent Belat, Dk.13-31-39-44 Kemal Cavnar, Dk.14-43-47 Yusuf Taylan, Dk.19 Emrah Çetiner, Dk.20 Cem Başar, Dk.29-37 Gökhan Yıldız, Dk.32 Mustafa Bostan (1837 Sapanca Balkaya Tekstil), Dk.22 Cemil Pelin (Adaşen Oto&Seçkin Makina)

Kocaeli Masterlar: 5-Has Traktör: 2

Hakem: Engin Bıçak

Kocaeli Masterlar: Emre Arslan, Hasan Öztürk, Hasan Furuncu, Cengiz Furuncu, Ümit Serter Keskin, Kaan Balimre, Erol Pekinalp, Murat Tiraki

Antrenör: Ahmet Akkaya

Has Traktör: İlhan Sezgin, Mert Erdem, Kasım Çoker, Serkan Gümüşel, Abdurrahman Ersoy, Yusuf Açıkyörük, Tekin Işık, Turgay Koçkar

Antrenör: Sami Aydın

Goller: Dk.8 Hasan Öztürk, Dk.24 Hasan Furuncu, Dk.25 Murat Tiraki, Dk.36-37 Ümit Serter Keskin (Kocaeli Masterlar), Dk.14 Tekin Işık, Dk.42 Serkan Gümüşel (Has Traktör)

Sarı Kartlar: Dk.18 Serkan Gümüşel (Has Traktör), Dk.50 Hasan Furuncu (Kocaeli Masterlar)

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 6-Proda: 11

Hakem: Furkan Kocayıldız

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Volkan Karaca, İsmail Yersüven, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Proda: Murat Ayvaz, Agah Şen, Aşkın Çelik, Cihan Yıldız, Serhat Karakayalar, Birkan Budak, Bülent Ok, Fevzi Uzel, Melih Türk

Antrenör: İlyas Asan

Goller: Dk.6-8-15-20-23-30-43Agah Şen, Dk.7 Birkan Budak, Dk.27 Bülent Ok, Dk.35 Aşkın Çelik, Dk.45 Cihan Yıldız (Proda), Dk.16-19-28-44 İsmail Topçuoğlu, Dk.46-49 Yusuf Öden (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

Sarı Kart: Dk.25 İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

TURNUVA PROGRAMI

9 Temmuz Pazar

Saat 19.30 BAİ Yapı-Kuyudibi Savaşspor (Gençler)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Dostlar-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 Er Yapı Bosna-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

Saat 23.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Suev İnşaat (Olgunlar)

10 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 21.30 Tura Fındık-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 22.30 Doruk Koleji-Çiğ Köftecim (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı Samastı İnşaat-Doruk Koleji (Olgunlar)

11 Temmuz Salı

Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)

Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)

12 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)

Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)

13 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Hunca Masterler-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.